Usunięte konta

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Zozol92 pisze:A tak może jeszcze jest jakaś szansa, żeby zrobić z niego normalnego człowieka.
Nie, nie ma szansy. Przekonałem się właśnie o tym. Nie trzeba było się wstawiać za nim i dawać mu drugiej szansy, albowiem druga szansa bez umiejętności jej wykorzystania jest jedynie stratą czasu. A tu przykładów mamy dostatecznie dużo, jak niedostosowany może być pseudo-forumowicz do warunków panujących w środowisku, do którego chciał dołączyć.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2008, 14:57 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Rozsądny ruch, ale na przyszłość delikatnie zasugerowałbym, aby jeżeli takie usuwanie robi się co roku (a nie co 6 lat) aby brać pod uwagę ostatnie logowanie danego użytkownika (piszę to z uwagi na to, iż na niektórych forach potrafię nawet przez lata nic nie pisać, a jedynie zarejestrować się i buszować czytając posty danym nickiem). Zapytacie: po co w takim razie rejestracja? A no nie które fora wymagają rejestracji, aby zobaczyć tematy tylko dla zarejestrowanych, bądź użytkowników, którzy napiszą min. 10 postów (wtedy trzeba się męczyć i "spamować" gdzieś aby mieć te 10 postów). Szkoda, że u nas jeszcze takiego działu nie ma..
Obrazek
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Zobaczenie daty ostatniego logowania wymagałoby ode mnie wielu bardzo niewygodnych manewrów, bezpośrednio podejrzeć jej nie mogę.

Wiele z tych kont nie zostało nawet aktywowanych, sporo z nich jest botami, które jedynie wypełniają pole "Strona WWW" i słowa kluczowe. Te wycinam od razu.

Tutaj każdy ma od razu dostęp do wszystkich działów bez logowania. Dlaczego "szkoda"? Boję się, że takie ograniczenie oparte o liczbę postów zachęciłoby niektórych nowych do pisania postów byleby mieć tę wymaganą ilość. Ograniczenia techniczne też robią swoje.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ