Wszelkich rozważań życiowych ciąg dalszy

Trafiają tu posty powtarzające poruszane tematy, spamujące lub nie związane z grą. Czyszczone co jakiś czas.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking

Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Ustalmy.
To naprawdę ja nadużywam Enteru?
Jeśli tak, poprawię się.
:D.
Lubię pogadać ostatnio, ale nie ma z kim przeważnie.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Wyciągnąć od "fajnych ludzi" numery Gadu czy czegoś tam i wówczas z nimi korespondować? Chyba większość osób tak robi. o.O
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Kheli pisze:Wyciągnąć od "fajnych ludzi" numery Gadu czy czegoś tam i wówczas z nimi korespondować? Chyba większość osób tak robi. o.O
Nie wiem o czym mówisz, przecież gg dałeś mi sam, więc zamykam się teraz.
Tak w ogóle.
Jestem już w pietnastce najbardziej marudnych gości na forum!!!.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Walidupa

Post autor: ChrisEggII »

Panowie szanowni, jestem zmuszony zdradzić nasz ruch rewolucyjny i przyznać rację dla naszego uzurpatora!
<s>Towarzysze!</s> Rodacy! Możemy raz pożartować, ale ciągłe spamowanie na forum przestaje być z czasem śmieszne, a wręcz znacznie obniża poziom. Czy nie lepiej założyć kilka monotematycznych tematów, zamiast pisać w jednym o dupie maryni?

Kaszubie! Jeżeli ci zależy na rozmowie o formule 1, to załóż osobny temat. Z pewnością będę się w nim udzielał i udowadniał tobie wyższość Vettela nad pozostałymi w stawce. Z czasem może ktoś się dołączy jeszcze.
Vikingu, załóż temat o polityce! Z pewnością o wiele łatwiej będzie dyskutować na tak poważny temat, bez ciągłego przechodzenia na inne tematy rozmowy. Możesz być pewien, że pojawiłoby się wytłumaczenie, dlaczego nie przepadam za nacjonalizmem.
Gdańszczanie i gdynianie! Nie bronię wam założenia tematu w którym byście umawiali na spotkanie. Może by się okazało, że jest jeszcze ktoś chętny z waszych okolic?

Taki podział sprawiłby, że osoby nowe, jak i te powracające, bez problemu znalazłyby interesujący ich temat do rozmów. A tak osoba lubiąca motosport trafia na ten temat, ale jedynie co widzi, to rozmowy o polityce. Z kolei politykoznawca z Podkarpacia trafia na wątek o spotkaniu w Gdańsku. Nie łudźmy się, większość czyta jedynie ostatnią i pierwszą stronę tematu.

Żeby nie było, nadal jestem za rebelią.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Dobrzer, już dobrze. Koniec z dupą maryni. Pozakładamy tematy jak znowu zbierze się na zażalenia w sprawie funkcjonowania naszego państwa. Popieram, jak widzicie, pana Gębe mimo że nie jest faszystą :smiesne:
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

;)
Założyłem.
Czekam.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

A proszę cie bardzo ;)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Walidupa

Post autor: Kheli »

;) pisze:Vikingu, załóż temat o polityce! Z pewnością o wiele łatwiej będzie dyskutować na tak poważny temat, bez ciągłego przechodzenia na inne tematy rozmowy. Możesz być pewien, że pojawiłoby się wytłumaczenie, dlaczego nie przepadam za nacjonalizmem.
Ale wtedy, Wikingu, z wyczuciem. :) Nie chcemy, by temat zakończył się ta nieciekawie, jak jego poprzednik, notabene poświęcony tym samym politycznym sprawom. Dużo krwi wtedy było.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Wbiłem na drugie miejsce, które już kiedyś miałem, pod względem postów na forum :D

Tylko tak chciałem się pochwalić...
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Cieszę się razem z Tobą. 8-)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Zablokowany