Wszelkich rozważań życiowych ciąg dalszy

Trafiają tu posty powtarzające poruszane tematy, spamujące lub nie związane z grą. Czyszczone co jakiś czas.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking

Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Zacznijcie gadać o wyższości jednych ustrojów nad innymi. To zawsze działa, tylko nigdy się dobrze nie kończy. Ja pasuję, dopóki w tym temacie nie pojawi się jakiś ciekawiący mnie wątek. Nie będę powtarzał poprzednich wybryków bez poważniejszej okazji.
Chociaż i tak czuję, że w niedługim czasie ktoś będzie miał mnie dość
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2013, 22:33 przez ChrisEggII, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Wszelkich rozważań życiowych ciąg dalszy

Post autor: Obserwator »

W Polsce przydałaby się osoba, która zaprowadziłaby porządek w rządzie. Wywaliła ludzi nieskutecznych na swoich stanowiskach, a na te stanowiska wprowadziła odpowiednie osoby. Sama ta osoba nie sprawowałaby władzy, tylko czuwałaby nad porządkiem tak, aby wszystko szło ku lepszemu( nawet w tym najmniejszym stopniu, ale jednak). Jeśli nowa osoba wybrana przez "nadzorcę" niczym się nie wyróżnia od poprzedników, to następny. To coś podobnego do władzy autorytarnej.
Prawda światłością życia
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

A oto statystyka naszej małej imprezy sprzed dwóch dni.
Kto był, ten wie :D.
nick- ilość postów
;)- 99
kaszub- 70
robi- 54
Feliks- 47
Khel- 44
woloszek- 33
Viking- 18

Wubek, Obserwator, Kamyk, Edward IV i DeBe nie brali czynnego udziału w dyskusji, bo wyszli zanim się na dobre rozpoczęła, tym niemniej jednak, choć raz zabrali głos.
Widać zatem, kogo dziś zabrakło.

Ciekawostka:
Autokorekta w Word uparcie zmienia mi Khel na Hel :D.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Obserwatorze, to już wieje ideą komuny je**** lewaku :D Moje poglądy odzwierciedla prawieże skrajna prawica, czyli ruch narodowy. Jednak rangi nazisty nie osiągnąłem. Trzeba w każdym razie zrobić czystkę bo lewactwo rujnuje nasz kraj i gospodarkę. Tak, Khelu, znowu zaogniam sytuację :P
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Najlepiej żeby to wszystko pierdyknęło i skończyły się te podziały na państwa. Przynajmniej skończyłoby się te durne gadanie, typu "Niemiec faszysta", "Ruski komuch", czy "Polak katolik".
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Na takie tematy, to ja dyskusji nie podejmę.
Czas iść do łóżka.
Dobranoc.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

kaszub pisze:A oto statystyka naszej małej imprezy sprzed dwóch dni.
Kto był, ten wie :D.
nick- ilość postów
;)- 99
kaszub- 70
robi- 54
Feliks- 47
Khel- 44
woloszek- 33
Viking- 18

Wubek, Obserwator, Kamyk, Edward IV i DeBe nie brali czynnego udziału w dyskusji, bo wyszli zanim się na dobre rozpoczęła, tym niemniej jednak, choć raz zabrali głos.
Widać zatem, kogo dziś zabrakło.

Ciekawostka:
Autokorekta w Word uparcie zmienia mi Khel na Hel :D.
Tylko 33 posty nabazgrałem? Słabo :( :arrow: :mrgreen:
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Nie panie Gębo, nacjonalizm i świadomość przynależności do własnego kraju/ narodu są zajebiste ;) A jak pierdyknie, to cały świat w walce lewaków z nacjonalistami. W szwecji na początku wakacji były bijatyki ciapaków z wikingami. Ale się działo! :)
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

A ja myślę, że albo ludzie się ockną po III wojnie, która jest już tuż tuż, albo podczas niej wyginą. Innego wyjścia nie widzę. Przynależność do narodu? Przeżytek. Prowadzi jedynie do kolejnych podziałów wśród ludzi. Już takie gówno się porobiło w Jugosławii, że każdy lał się z każdym. A wcześniej tak się działo u nas. Niegdyś sąsiedzi zaczęli mordować się nawzajem.
Jeżeli miałbym wybrać kraj o najlepszej sytuacji politycznej, to byłaby to Szwajcaria. Przechowują pieniądze z innych krajów, a całą resztę mają gdzieś.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Ja z kolei przekładam Polski interes ponad swój. Zamiast spierdalać z kraju do roboty wolałbym tyrać za pół krajowej i mieszkać na POLSKIEJ ulicy. Oczywiście nie zamierzam do takiego stanu dopuścić bez walki. Co jednak się tyczy wojny... Niewykluczone że jest blisko. Jednak jeśli rząd kiedyś przyłączy się do wojny jako sojusznik Amerykanów by walczyć za ich ideę (którą tak naprawdę jest ropa, ale chyba każdy to wie), uznam to za zdradę i w porywie nienawiści do tej hydry nienasyconej, rzucę się na nią bez względu na to jak bardzo jestem bezsilny. Ale ze mną pójdą miliony ;)

Macie oto próbkę mojej myśli ideologicznej. Są pytania? :)
Zablokowany