(wydzielony)

Trafiają tu posty powtarzające poruszane tematy, spamujące lub nie związane z grą. Czyszczone co jakiś czas.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking

Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Ciesz sie, ze waszych przeklenstw z wczesniej nie wrzuciłam, wkurzylam sie dopiero gdy wyszedles i to w ten sposob.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Magdalena pisze:Ciesz sie, ze waszych przeklenstw z wczesniej nie wrzuciłam, wkurzylam sie dopiero gdy wyszedles i to w ten sposob.
No dawaj wszystko! Ty mówisz jak bys miała 14 lat...Co to groźba? Po policje mam wezwać?
Magdalena pisze: ze waszychprzeklenstw
To również twoje? Co ze niby "pedał"? To ja chyba nie mówiłem tylko inny gracz, cze nie? :zraniony:
Ja pisałem kur** kur** jak lagował kolega, to wzsystko.
To co jest z tobą?
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Pawle, chwilowo to ty się zachowujesz jak czternastolatek. :|
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Paweł ma czasem lekkie problemy z zachowaniem spokoju :) ale tym razem wezmę jego stronę. Sądząc po screenie, było już po grze, trzeba by zobaczyć na powtórce ile wojska zostało jego drużynie około 1:30. Jeśli prawie nic, to jakoś bym jeszcze zrozumiał tego quita.

edit
pawel95 pisze:No dawaj wszystko! Ty mówisz jak bys miała 14 lat...Co to groźba? Po policje mam wezwać?
To co Viking pisze wyżej.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2013, 21:27 przez sado1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

The Viking pisze:Pawle, chwilowo to ty się zachowujesz jak czternastolatek. :|
Tak? Dawac post o wchodzenie jak team nic nie ma? To nie jest zachowanie jak na 14 lat co nie?
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Spokojnie spokojnie. Spinasz się o byle gówno (za przeproszeniem, kubo11100). Pójdź do nocnego, kup piwka i wyluzuj :)
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Nie dzis :D Jutro gra BVB Dortmund w Champions League :D Tam nie tylko jedną piwko zaginie :mrgreen:

Nie ja jestem z takie typu ze jestem spoko ale jak ktos zaczyna o takie maleństwo to jest czerwony alarm HAHA :cyklop:
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Seblas pisze: Na koniec smutna uwaga. Nie zauważyłem, żeby obcokrajowcy tak przeklinali jak my Polacy. Nawet więcej - widzę w pokoju Polaków, wchodzi Niemiec i co niektórzy piszą? Pogardliwie o Niemcach, Hitlerze, nazistach itp... Wchodzi Rosjanin - zaraz jest "kacap". ech...
To jest fakt haha ale fakt jest tez ze to nie tylko w Remaku.
W Niemczech duzo polaków żyje i własnie Niemcy się mówią o nas ze naj więcej od wszystkich uzywamy takie wyrazy nie ładne. Ale taka jest kultura jak moję polskie rodzice mówią :szczerzy: Ale z 2 strony to tylko tak mówią polaki, jak coz się dzieje na przykład "ku***" ale to nie znaczy ze naprawdę kogos obrazamy :usmiech:
Magdalena pisze: przeklenstwa, przeklenstwa mimo prosb by tego nie robic
Tak własnie jak ty :galy:

Magdalena pisze: chyba idealnie podsumowuje jego mentalnosc i podejscie do sprawy.
Juz mówiłem jeden raz, i jak chces to jeszcze jeden raz napisze specjalnie dla cb: Czemu ty dajes takie rzeczy na forum jak ja bym wyszedł po 20 min albo bym CIEBIE wyzwał? To pokazuje jak pracuje mózg dziewczyny która ma rzeczywiście 14 lat :niedowiarek: :obrazony:
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2013, 22:20 przez pawel95, łącznie zmieniany 1 raz.
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Jak ja? Nie przeklinalam, zresztą nie zamierzam wdawać sie w dyskusję, tylko informuję innych graczy.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Magdalena pisze:Jak ja? Nie przeklinalam, zresztą nie zamierzam wdawać sie w dyskusję, tylko informuję innych graczy.
Nie ma problemu. Ja tez informuję graczy na angielskim in niemieckim forum. Na angielskim to chyba 3 razy tyle graczy są jak tutaj, to zobaczmy...
Zablokowany