(wydzielony)

Trafiają tu posty powtarzające poruszane tematy, spamujące lub nie związane z grą. Czyszczone co jakiś czas.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking

Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Jak widać nie ja jedna doświadczyłam jego chamskiego zachowania i wychodzenia z gry, za to tylko mi chyba groził rozpowiadaniem kłamstw na zagranicznych forach. W kazdym razie widzac tego typu zachowania - bede je wrzucac. Uwierzcie, nie robie tego zawsze i dla przykladu - Akon - z ktorym byla ta gra wczoraj, gdzie Paweł95 wyszedł - przeklinał równiez, niewiele mniej od naszego nastolatka, ale znam go jeszcze z czasu gdy grałam w 2012 i wiem ze to osoba, z ktora mozna normalnie grac, ktora przeklenstwa ''rzuca'' w przestrzen, a nie do kogoś etc. Takich osob bylo wiecej - po prostu wrzucam screena dopiero wowczas gdy ktos mocno przesadzi albo juz wczesniej czyms podpadł.
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Mixons pisze:(dlatego niektórzy mogą go uznać za rozpuszczonego 14-latka)
Nie błędy miałam na mysli - wiem, ze mieszka w Niemczech, nie o to mi chodzi. Po prostu głupie zaczepki i odpowiedzi, czy grozby na poziomie dzieciakow z gimbazy ''oo... a teraz ja rozpowiem, że Magdalena...'' itd.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Paweł95 przeklina ? !. To chyba wyglądało tak ^^

http://www.youtube.com/watch?v=CyhF-LaIkXs

Nie mniej jednak, ostatnio na lobby ktoś strasznie przeklinał od tak sobie. Słowa kierował do Magdaleny.
Gdy już dawno wyszła, wklejał jak nakręcony skopiowany wczesniej przez siebie wers.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Magdalena pisze:ze pawel95 powinien dostac bana i tyle.
:galy: hahahahahahaahaha ban w forum? Czy remaka? To napisz do Lewina, mam kontakt do niego i kroma na skype. To jak by co to wejdz tez, moze zprogramują bana dla wszystkich które są na "liście magdy" Oh boże...

Obrazek
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Bo_co pisze:Paweł95 przeklina ? !. To chyba wyglądało tak ^^

http://www.youtube.com/watch?v=CyhF-LaIkXs
Czemu ja bym miał przeklinac po niemiecku???

Aha bo_co:

http://www.youtube.com/watch?v=U2HvJnzYS7w
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Mixons pisze:Obserwowałem na bieżąco ten temat, ale nie udzielałem się, ponieważ mnie takie problemy raczej nie dotyczą. Jednak o Pawle muszę napisać parę słów, ponieważ jest to gracz z TS-a(ech nie przynosi nam zbyt dużej chluby swoim zachowaniem). A więc Paweł jest faktycznie nerwowym graczem, a w połączeniu z jego nie najlepszym polskim posty, które pisze są pełne błędów(dlatego niektórzy mogą go uznać za rozpuszczonego 14-latka). Paweł jest niestety od dawna znany z takich numerów nawet w grach teamspeakowych (niejednokrotnie nie chcieliśmy z nim grać z powodu wychodzenia z gier). Była nawet tutaj na forum raz niezła nagonka na niego(na tsie też wielu graczy go nie lubi) http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=3262, a zaczęło się tutaj http://www.knights.sztab.com/forum/view ... &start=160.
Niemniej uważam, że to ciągłe wstawianie screenów Magdaleno mija się trochę z celem, tak naprawdę przez to jeszcze częściej trafiasz na takich graczy. Ja z randomami najczęściej gram tylko żeby się pośmiać, jeśli jednak liczysz na prawdziwą grę potrzebna jest komunikacja i pewni gracze (np. TS, adres - kamts.eu).

Haha znowu ten temat? Bez szkoły. Idd to po angielsku "I don't know" i Idk = "indeed" no tak mixons brawa brawa...
Na to ze ja umię 4 języki, i w dwóch nie umię pisac doskonale, a ty chyba tylko po polsku rozumiesz o co chodzi, to nie wiem czy takie pięknie tak mówic :zraniony: . I tylko bo ty i powiedzmy...hmmm. 6 z 50 ludzi na ts nie lubią mnię, to nie znaczy ze CAŁY ts ma problemy ze mną.
Bo ja bym tobie złamał wszystkie kości jak bym ciebie widzał na zywo i ty na pewno tez bys próbował zrobic to samo u mnie, ale to nie znaczy ze CAŁY teamspeak nie gra ze mną albo nie lubi mnie-.-
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

pawel95 pisze:Idd to po angielsku "I don't know" i Idk = "indeed" no tak mixons.
Nie na odwrót?
pawel95 pisze:Bo ja bym tobie złamał wszystkie kości jak bym ciebie widzał na zywo i ty na pewno tez bys próbował zrobic to samo u mnie, ale to nie znaczy ze CAŁY teamspeak nie gra ze mną albo nie wiem.
I oto zbliża się moment w którym nad siłą argumentów zaczyna przeważać argument siły...
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Haha paweł co Ty ogładasz w domu ? ? :D
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Polski Kirasjer
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 09 wrz 2013, 19:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Polski Kirasjer »

Grałem z Pawłem (w taktyczne misje) i zachowywał się normalnie , ale jeszcze nie grałem misji ekonomicznej .
Więc jak go spotkam w "lobby" na pewno z nim zagram i wam zdam pisemną relacje :mrgreen:
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Bo_co pisze:Haha paweł co Ty ogładasz w domu ? ? :D

Nie tak to zrobilem:

http://lmgtfy.com/?q=Bo_co+dancing+at+home+%3B-)

Polski Kirasjer pisze:Grałem z Pawłem (w taktyczne misje) i zachowywał się normalnie , ale jeszcze nie grałem misji ekonomicznej .
Więc jak go spotkam w "lobby" na pewno z nim zagram i wam zdam pisemną relacje :mrgreen:
Nawet nie o to chodzi XD Ja mam taką listę, nawet mogę opublikowac ją, gdze wszystkie hatery od mnie są. Magda jest wyjątkem. Ale tak jak mixons to było 100% ze będze pisał, bo to ładna okazja pokazac: "aha, tak. Paweł to noob. WSZYSTKIE na ts go nie lubią" hahaha omg.


;) pisze:
pawel95 pisze:Idd to po angielsku "I don't know" i Idk = "indeed" no tak mixons.
Nie na odwrót?
Chyba tak, ale mixons nie wiedzał....

pawel95 pisze: I oto zbliża się moment w którym nad siłą argumentów zaczyna przeważać argument siły...
Tak jest ale to i tak juz wygrałem i nazwa powinna byc"Paweł95" a nie "Prostactwo i wulgarność w KAM Remake". Zapytam admina o zmiane nazwy.
Zablokowany