Problem z kolorami (TSK)

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kuuuba777
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2007, 09:47

Problem z kolorami (TSK)

Post autor: kuuuba777 »

Chiałem sobie zagrać w starego poczciwego k&m'a na xp ale napotkałęm kilka problemów (nie bede opisywał wszystkich bo za duzo czasu by zajęło a z resztą już ich nie ma;) ) Tylko teraz został jeszcze jeden problem a mianowicie w grze kolory są... odwrócone? cieżko to w ogóle nazwać. Jakieś takie poprekręcane i brzydkie. Dokłądnie to takie są w menu bo w grze te normalne kolory jakby tak przebłyskują ale nie mogą zostać na stałe. Wie kto co to może być? TYlko proszę nie piszcie mi żebym się przerzucil na TPR bo jest lepsze i blablabla ja chce zagrać w tą wersje i w te misje:P
Z góry dzieki za odpowiedz
Awatar użytkownika
LukY
Użytkownik Forum
Posty: 136
Rejestracja: 21 paź 2007, 23:29
Lokalizacja: Pasłęk - stolica sera :P

Post autor: LukY »

Można prosić o jakiegoś screena? Bo nie wiem o co Ci chodzi :)
At the end of the world
Or the last thing I see
You are never coming home
Never coming home
kuuuba777
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2007, 09:47

Post autor: kuuuba777 »

dobra już nie ważne, bo znalazłem TPR z kampanią TSK ale w tej wersji też mam problemy z kolorami. Sprawa wygląda tak że ekran jakby miga i raz są dobrze kolory a raz przesycone zielenią. (Może wrzucę zaraz screena)

edit:
yyyy... dziwna sprawa bo teraz jak wszedłem w gre to wsyztko bylo raczje przebarwione ale na... różowo tym razem... nie czaje tego juz w ogole. Na dodatek powiem że jak robie printscreena hyper snapem to obrazy wychodza OK!! a tak w rzeczywistości nie jest wiec wrzucanie screena mija się z celem. Z nowu jak wezme nie tym programem tylko normalnie i do painta to wychodza też inne bo czarne bardzo ale takich też w grze kolorów nie mam. Jeszcze poprobuje ze zgodnościami...
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Ustaw grę w 256 kolorach, może pomoże. :)
Obrazek

Obrazek
kuuuba777
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2007, 09:47

Post autor: kuuuba777 »

Nie pomaga, tak samo jak ustawianie tych wsyzstkich zgodności... ma ktoś jakiś jescze pomysł co to może być?
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Moze zainstaluj starsze sterowniki do karty graficznej
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
kuuuba777
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2007, 09:47

Post autor: kuuuba777 »

właśnie ściągnąłem najnowsze i problem z głowy... ten z głowy ale okazuje się że jest jeszcze jedna sprawa. Dźwięk jest jakby zaklocony. Słychać trzaski i po kilku minutach w 1 misji (nie zdążylem wybić wroga) i wystąpił błąd i trzebabyło zakończyć pracę k&m. Wiecie może co to jest? patcha mam zainstalowanego wiec nie wiem...
ODPOWIEDZ