Misje z sojusznikami (Podajcie jakieś)

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Arcasiros
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2008, 17:44

Misje z sojusznikami (Podajcie jakieś)

Post autor: Arcasiros »

Niewiem czy to dobry temat ale chciałbym się was spytać o jakieś dobre misje do KAM ale takie gdzie mam sojusznika.
Wiem że mógłbym sam takie poszukać ale chciałbym takie jakie wy polecacie.

Jeśli napisałem to w złym dziale to szczerzę przepraszam ale ten dział wydał mi się najodpowiedniejszy.

Pozdrawiam

Edit: Czy tak jest lepiej?
Ostatnio zmieniony 07 lut 2008, 18:15 przez Arcasiros, łącznie zmieniany 1 raz.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Witaj Arcasiros.

Zastanawiam się czy dobrze rozumiem Twoją prośbę - prosisz o nowe misje, nie z TSK i TPR, tak? Jeśli tak, to polecam Ci 3. misję kampanii "The New Lands", autorstwa Holendra Dark Lorda (pisze również na naszym Forum). Tutaj jest link do całej kampanii: http://www.knights.sztab.com/index.php?go=nowe_kampanie

W tej misji masz sojusznika.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Post autor: bartek007 »

Witam, wiem że to raczej nie ten temat, ale uznałem że nie warto zakładać nowego. Czy ktoś może polecić jakieś fajne misje, ale takie w których jest większość budynków (ale nie jakieś początkowe z kampanii), i miasto można rozbudować pomiędzy skałami, zaroślami itd. żeby było takie "kręte". Nie musi być sojusznika, ale też nic nie stoi na przeszkodzie żeby był :) .
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Misja 11TNL (Dark Lorda) jest fajna.
Budujesz małą wioskę (bardzo mało miejsca na budowę), jesteś zabezpieczony górami i wodą. Bardzo fajna, wciąga!!!
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Post autor: bartek007 »

Robi dzięki misja bardzo fajna i ten teren :maslaneoczy: . Tylko na początku nie widziałem tej "dziury" z boku i nagle patrze a moi poddani zabijani :zraniony: . Ale potem już poszło !
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

A!!! Zapomniałem dodać, że dosyć trudna, ale jak Ci z początku poszło łatwo to masz duże szanse, że pójdzie Ci dobrze, a nawet może wygrasz!!!
Misja 12TNL i 10TNL polecam!
Misja 12TNL jest też trudna, ale wciąga tak jak 11.
Misja 10TNL jest super! Najlepsza misja, w którą grałem! Dwóch przeciwników i dwóch sojuszników. Niby z tymi sojusznikami wydaje się łatwa, ale średnio-trudna jest, była i będzie. :mrgreen:
Za te trzy misje można pochwalić za wyobraźnię i włożoną w nie prace, Dark Lordowi, jak i za całą kampanię. :wink:
ODPOWIEDZ