[nowe misje] Gadzislaw

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Dark Lord wcale nie robi najlepszych map, ale jego misje sa najlepsze ;)
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Nie powiedziałem, że robi najlepsze mapy! xd

A ja znalazłem SUPER sposób na robienie nierówności terenu u Krom'a, ale Wam nie powiem! XD Robię to w zaledwie minutę... A efekt jest moim zdaniem świetny.
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Daj screena, to moze uwierze ;)
Tez kiedys mialem taki sposob - machalem szybko drugim najmniejszym pedzlem po mapie i czasami efekty byly bardzo fajne ;) Ale z czasem zrezygnowalem z tego, na rzecz mozolnego robienia faldowan najmniejszym pedzlem ;)
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Właśnie...zamiast pisać bajki pokazałbyś screena. (choć to akurat też niczego nie potwierdzi)
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Mapa od zera zrobiona w 20 minut (10 minut to "malowanie" 5 to poprawianie gór, chociaż góry nie wyszły, a pozostały czas to tajna metoda, która wniosła fale na całej mapie...):

http://i26.tinypic.com/24wrclj.jpg
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
Awatar użytkownika
BananowyJasio
Użytkownik Forum
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: BananowyJasio »

Gadzislaw pisze:tajna metoda, która wniosła fale na całej mapie...
"load image"? :coongada::

Dla mnie to żadna tajność, raczej powód do zazdrości bo u mnie ta opcja nie działa :evil: jak należy , a czasami można nią wyczarować naprawdę realistyczne i malownicze krajobrazy paroma machnięciami pędzla w Photoshopie albo Gimpie. :cry:

Ja na przykład dzisiaj straciłem dwie godziny na maźganie pędzlem górek i falek które mogłem w 15 minut zrobić na obrazku i potem po prostu wrzucić w edytor. No ale może w następnej edycji edytora Krom coś wyczaruje i to u mnie zadziała :).
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Ehh, te tajne metody, pokaz z bliska (z gry), cwaniaczku, zreszta i tak uwazam, ze lepiej robic samemu, powolutku... A sama mapa taka jakas bez klimatu, wyrazne 3 wielkie obszary i jakies gory, nuda, nuda, nuda...
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Z tą tajnością to sobie żartowałem, bo i tak miałem zamiar powiedzieć xd....

@CAV
Ta mapa była dla pokazu, nie będę jej chyba używał do żadnej misji xd, sam mówiłeś, że jest nudna...
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
Awatar użytkownika
The Dark Lord
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 cze 2007, 17:33

Post autor: The Dark Lord »

That function does make creating maps quite easy, doesn't it? Why aren't there functions like ''auto-mountain'', ''auto-tile'', ''auto-script'', and ''auto-upload-and-place-it-directly-at-this-forum-or-Lewin's-site''? :roll:

Not that I dislike the result. No, far from that. It is just... Everybody will be able to create it. I mean, there are no skills required anymore. We will be flooded with maps which all look the same.
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Dear Dude...

It's not so easy to create good image to this function ;]... If you want to create something COOL you must make realy good image to load.
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
ODPOWIEDZ