Koniec konkursu, dziękujemy za tutoriale (18.07.2008)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Koniec konkursu, dziękujemy za tutoriale (18.07.2008)

Post autor: lucbach »

Dziś o północy zakończy się nasz konkurs na najlepsze tutoriale. Początkowo jego zakończenie planowaliśmy na 11 lipca, ale ze względu na liczne prośby naszych użytkowników przedłużyliśmy go o tydzień.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie zgłoszeń. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem na ogłoszenie wyników mamy - licząc od dziś - 3 tygodnie. O laureatach wszystkich trzech kategorii poinformujemy w newsie. Ich prace znajdą się w tworzonym przez nas Centrum Misji oraz plikach pomocy edytorów Kroma i Lewina.

Przypomnijmy, że nasz konkurs polegał na napisaniu najlepszych tutoriali (samouczków) na temat tworzenia własnych misji do gry "Knights and Merchants". Przeprowadziliśmy go w trzech kategoriach (pisanie skryptu, tworzenie mapy, tworzenie misji krok po kroku). Wszystkie szczegółowe informacje podaliśmy na specjalnej stronie konkursowej.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2008, 18:50 przez lucbach, łącznie zmieniany 1 raz.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Koniec konkursu, dziękujemy za tutoriale

Post autor: Kheli »

lucbach pisze:Wszystkie szczegółowe informacje podaliśmy na specjalnej stronie konkursowej.

Pierwszy raz widzę ten link na oczy. :P
Dobrym grafikiem jesteś w sumie, szkoda że na forum i na stronie nie można wnieść podobnego klimatu. Hmm... mam tą samą mysz komputerową. Odrobinę moja węższa jest, ale też tej firmy i koloru czarnego. Te zdjęcie nagród robiłeś sam, czy ściągnąłeś z jakiejś strony gotowe?
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Oj, nieraz go podawałem, a w każdym razie zawsze przy okazji pisania o konkursie. Link do tej strony był też w dziale o konkursie na stronie.

Dzięki jeszcze raz wszystkim, którzy przesłali tutoriale!

Nagrody są identyczne z tymi na zdjęciach, tyle że w oryginalnych opakowaniach.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Czyli domyślam się, że ich nie robiłeś. Masz zgodę autorów na ich publikacje? :)
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

A od razu beda zwyciezcy po zakonczenu konkursu?
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Khelben pisze:Czyli domyślam się, że ich nie robiłeś. Masz zgodę autorów na ich publikacje? :)
Musisz wiedzieć, że istnieje coś takiego jak zdjęcia stockowe. Poza tym są też zdjęcia producentów sprzętu, które takim prawem nie są chronione.

Cavie, na ogłoszenie wyników mamy trzy tygodnie (tak, jak jest napisane w newsie). Musimy przeczytać i ocenić nadesłane tutoriale.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Witam ja pisze tylko po to, aby spytać się czy doszedł mój tutorial. Pisze tutaj, bo ostatnio coś mi poczta szwankowała, a nie otrzymałem potwierdzenia (wysyłałem prośbę przez kontakt z głównej), że dotarła. Piszę tutaj ponieważ chcę powiedzieć, że tekst wysłałem (ale nie wiem czy doszedł) i mogę(o ile odbioru nie zanotowano) dosłać w każdej chwili.
ODPOWIEDZ