error DD:NOT SUPPORTED

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotrek0001
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2008, 11:22

error DD:NOT SUPPORTED

Post autor: piotrek0001 »

przy wybraniu jakiekolwiek kompani... zobaczeniu filmiku.. i klikenieciu na dalej po odprawie mam taki komunikat... error DD:NOT SUPPORTED i OK

wł mam zgodność z 95... winem. i nic...// nie wiem co sie stało jeszcze dzisiaj rano grałem :/


mam tez jeszcze jedno pytanie : szukałem na forum ale nie znalazłem...
jak moge od razu zagrac w 18 misje w KAM TSK ?
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Może coś zainstalowałeś, co się KaMowi nie spodobało... spróbuj przeinstalować grę, albo wgrać SR2, jeśli nie masz.

Jak chcesz zagrać w misję 18. TSK, zamień nazwę pliku "mission0" na "mission18" i na odwrót. Później jak włączysz KaM, wybierz wprowadzenie. Jest o tym mowa na stronce, więc jak coś będzie nie tak, to już nie pisz, tylko dokładnie przeczytaj.
piotrek0001
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2008, 11:22

Post autor: piotrek0001 »

tak nawiasem mówiąc to napisałem maila do Techlandu w sprawie KAM :) czekam na odpowiedź. Zobaczymy co napiszą...

A co do kam.. to juz wpadłem na ten pomysł ale musze przeinstalowac gre... :/ :/
Awatar użytkownika
BananowyJasio
Użytkownik Forum
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: BananowyJasio »

Po przeinstalowaniu gry, i jeśli problem dalej będzie występował polecam ściągnąć i uruchomić:
CCleaner
Registry Cleaner
http://www.hdtune.com/hdtune_255.exe
Nie jestem pewien, czy to coś pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi.

EDIT: Jeśli dalej będzie nawalało napisz, na czym grasz. Z tego, co piszesz wygląda, że masz Windows'a XP. Masz zainstalowany Service Pack 2 (Nie mówię o "Service Relase 2" do KaM)? Jaką masz płytę główną? Kartę graficzną i muzyczną? Jeśli nie wiesz, polecam ściągnąć Everest Ultimate Edition
ODPOWIEDZ