misja 18

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotrek0001
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2008, 11:22

misja 18

Post autor: piotrek0001 »

początek misji 18... biore zołdaków i ruszam na wroga... 1,2,3 potyczka wygrana... potem odkrywam miasto a tam... nic tylko budynki.. mapa duza ok... zwiedzam dalej.. i co sie okazało... ze wybiłem przeciwnika.. co gorsza on nic nie robi ma zero ludzi co jest grane /??
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

wiec sprawdz na edytorze czy wszystko jest włączone. A tak przy okazji masz orginalne KaM
piotrek0001
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2008, 11:22

Post autor: piotrek0001 »

no z pleja mam go.
bo to jest tak wszedłem do maps C:\moje\Km TPR\data\mission\smaps i tam było save18.map to zamieniłem 01 z 18 aby od razu zagrac w misje 18....
moze trzeba było podmienić jeszcze jakieś pliki ? i dlatego nie działa...?? co mam zrobić ?
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Może tak po prostu pomęcz się trochę i przejdź wszystkie misje po kolei?
Nie wpadłeś na to? Ehh...
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
Lacondeguy
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2008, 14:32
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Lacondeguy »

Chyba musisz jeszcze podmienić plik mission18 z plikiem mission1, który jest w Km TPR\data\mission. Ale popieram samczyka lepiej przejdź wszystko po kolei.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

I ja mam cos do dodania. Skoro chcesz już zmienić sobie z 18 misji na 1 to zrob tak w data/mission zmien mission18 na mission1, mapy nie zmieniaj bo w mission18 jest napisane ze mapa do tej misji to save18 a jak bys i to zmienil to bys mial kampanie 18 mapke 1 albo tą co wstawiłeś zamiast 18 mapy.
ODPOWIEDZ