[nowe misje] samczyk

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jak bardzo spodobała Ci się moja pierwsza misja?

bardzo
8
35%
trochę
9
39%
wogóle
6
26%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Edit: Ok, już wszystko wporządku.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Po screenach mapka wygląda ładnie, chyba nawet lepsza od moich. :P
W misję teraz nie zagram, bo nie mam czasu. :D
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Miałem odrobinę wolnego czasu, więc postanowiłem ściągnąć Twoją misję. Co prawda nie grałem w nią, ale mapę ocenić mogę:
1 Góry: trudno jest tu coś napisać... jedna góra wyszła Ci dobrze, a już kolejna fatalnie... zupełnie tak jakby Ci się nie chciało dalej robić...
2 Znalazłem też kilka dziwnych błędów, które dało się naprawić... np. woda nachodząca na górę. Tego być nie powinno...
3 Zdecydowanie za mało drzew, kwiatów, kamieni itd...
4 Lasy są zbyt rzadkie...
5 Węgiel też nie najlepiej Ci wyszedł...
6 Brak trzciny na bagnach...
7 Kiepsko wyszło Ci fałdowanie powierzchni dna zbiorników wodnych... chyba nie przemyślałeś tego do końca. Jednak jestem w stanie Ci to wybaczyć, bo wiem jakie to trudne...
8 Chyba zapomniałeś o zakładce "Tiles" w edytorze...
Trochę by się jeszcze tego znalazło, ale mi się nie chce...

Pochwalić Cię mogę za całkiem niezłe fałdowanie terenu, urozmaicenie gleb, miasta... Poza tym misja wygląda na całkiem ciekawą, tylko mam wrażenie, że jest zbyt trudna.

Ogólnie jak na pierwszy raz to całkiem, całkiem...
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Dzięki za ocenę, bardzo mi na niej zależy... No to może małe tłumaczonko z tych wszystkich niedopracowań: przede wszystkim brak czasu. Podczas wykonywania testów, okazało się, że wszystkie kwiatki, ozdoby i tym podobne bardzo w naszej wiosce przeszkadzały. W misji, w której musimy śpieszyć się jak głupi, to nieprawdopodobnie przeszkadzało.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Bekcham
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2008, 16:00

Post autor: Bekcham »

Misja na pewno oryginalna jednak nie wiem czy sam w nią grałeś. Pierwszego przeciwnika można pokonać odrazu wystarczy usunąć żołdaków, a potem już tylko wieża obronna i spichlerz :D Przeżyć da się problemem jest tylko armia, której wręcz nie da się wyżywić, ponieważ nie je ryb :zraniony: a gdy ginie misja kończy się klęską :roll: proponowałbym więc umieścić chłopa do winnicy bo za długo zejdzie "produkując" go. Lub zrobić by nie przegrywało się po utracie wojska 8-) Poza tym wszystko OK, choć dużo można napisać o mapie, ale w to już nie chcę się zgłębiać :| Pozdrawiam
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Misja na pewno oryginalna jednak nie wiem czy sam w nią grałeś.


Grałem, testowałem, wygrywałem... dużo się działo.
Pierwszego przeciwnika można pokonać odrazu wystarczy usunąć żołdaków, a potem już tylko wieża obronna i spichlerz
To chyba dobrze, nie? Tzn., misja z początku jest trudna, więc takie udogodnienie nie zaszkodzi. Ale reszczie polecam zostawić ich w spokoju. Łatwo ich później pokonać, a o jednego przeciwnika będzie więcej.
Przeżyć da się problemem jest tylko armia, której wręcz nie da się wyżywić, ponieważ nie je ryb Zraniony a gdy ginie misja kończy się klęską
W tym cały urok misji. Jak chcesz, podpowiem Ci, ale na pw. Nie chcę by inni gracze już widzieli podpowiedź.
choć dużo można napisać o mapie, ale w to już nie chcę się zgłębiać
Ależ napisz, co! Bardzo mi na tym zależy.

Edit: Beckham. Tak się pisze nazwisko sławnego piłkarza. Tak dla Twojej informacji.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
danols_pl
Użytkownik Forum
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2008, 14:35
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: danols_pl »

mapa beznadziejna nie da sie grac :!: :!: :!: :zraniony:
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Hahaha rozśmieszyłeś mnie cwaniaku.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Na Twoim miejscu samczyku napisałbym "A co Ci się tak nie podoba w mojej mapie?", gdyż patrząc na komentarz danolsa podejrzewam, że nie potrafiłby napisać nic sensownego.
Tak więc Panie danolsie... na pewno zrobiłbyś wielką przyjemność samczykowi, gdybyś dokładnie ocenił jego misję. Wtedy autor mógłby wyciągnąć z tego jakieś wnioski (jeśli oczywiście Twoje argumenty byłyby przemyślane).
Awatar użytkownika
danols_pl
Użytkownik Forum
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2008, 14:35
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: danols_pl »

1.panie DeBe nie nie mów na mnie panie bo ja nie jestem jakiś król tylko forumowicz 2. ta mapa to normalnie koszmar :zraniony: bo nie ma jak dać żarcie wojsku :shock: jak zrobić jakiś ludzi bo nie ma spichrza z zasobami :evil: 3.DeBe sam właśnie nie umiesz napisać nic bardziej sensownego o de mnie :P
ODPOWIEDZ