Najlepsze tutoriale wybrane! (08.08.2008)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Najlepsze tutoriale wybrane! (08.08.2008)

Post autor: lucbach »

Konkurs na najlepsze tutoriale, który rozpoczęliśmy 11 czerwca, doczekał się rozstrzygnięć. Jego Laureatami są:
  • Samczyk, Zwycięzca w kategorii "tworzenie mapy",
    Zozol92, 1. Zwycięzca w kategorii "tworzenie skryptu",
    Filus, 2. Zwycięzca w kategorii "tworzenie skryptu".
Do Zwycięzców powędrują kolejno: mysz Logitech (Samczyk), odtwarzacz MP3 (Zozol92) i książka o słynnych oszustwach i fałszerstwach (Filus).

Kategoria "tworzenie skryptu" ma dwóch Zwycięzców, ponieważ uznaliśmy, że konkursowicze wykonali kawał dobrej roboty pisząc swoje tutoriale. Żadnego z nich nie chcieliśmy więc pozostawić bez nagrody (trzech Laureatów to wszyscy, którzy nadesłali propozycje konkursowe). Do kategorii "tworzenie misji krok po kroku" nie otrzymaliśmy żadnej propozycji, w związku z tym została ona anulowana.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i prosimy o kontakt (webmaster@knights.sztab.com) w celu przekazania danych do wysyłki.

Wszystkim przypominamy, że tutoriale znajdą się w tworzonym przez nas Centrum Misji i prawdopodobnie w edytorach misji Lewina i Kroma. Na stronie zostaną opublikowane za kilka tygodni.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Wow, super. Prezencik na urodziny :wink: .
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Gratuluję! I co tu dalej pisać? :wink:
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Co ja to chciałem... a już wiem;). Wypada mi chyba podziękować za wyróżnienie (przy czym nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem - w konkursie wzięły udział tylko trzy osoby?). Poza tym chcę pogratulować Zozolowi, który mnie wyprzedził - chylę czoła. Oczywiście nie należy zapomnieć też o Samczyku - również gratuluję. To chyba tyle. Dane już wysłałem.
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Chyba tak... dziwne. Są na tym forum lepsi ode mnie, mimo to nie wykorzystali okazji :coongada:: . Hmm, lepiej dla mnie :D .
Adijos
Zbanowany
Posty: 94
Rejestracja: 26 lis 2008, 15:47

Post autor: Adijos »

Gratuluje to musiało być mistrzowskie zagranie(apropo jestem tu nowy wiec dziendobry)
ODPOWIEDZ