[nowe misje] Zielarz

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Podaj ocenę, jaką dałbyś za tę misję (nie chodzi o jej długość i poziom trudności).

1
6
24%
2
2
8%
3
1
4%
4
7
28%
5
9
36%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
radd91
Użytkownik Forum
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2007, 12:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: radd91 »

mapa ciekawa a pomysł jest poprostu SUPER!!!!!!!!!!!!! koniecznie kontynułuj "produkcję";P
radd91
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Zielarz pisze: 1. Fałdowania są ostre - bo to wioska w górach. Było to przemyślane i wiedziałem co czynię, gdybym chciał żeby to wyglądało inaczej po prostu bym tak zrobił... naprawdę.
Nie wnikam w to czy miałeś takie plany, czy nie... faktem jest, że źle to wygląda. Można było uzyskać lepszy efekt innym sposobem (sposobem? raczej pomysłem...), bez tych przerażających cieni...
Zielarz pisze:2. Nie ja porównywałem, i nigdy nawet w ten sposób nie myślałem... więc dlaczego oskarżasz mnie?
Ciebie nie oskarżam... przecież przytoczyłem w moim poście słowa Gravemastera.
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

Gdybym zrobił te pagórki większym pędzlem, nie było by ich widać... poza tym to swego rodzaju innowacja, może nie jest ona zbyt przydatna, ale zauważ że i podobnego mostu (ziemia z drewnem) nie ma w kampaniach, więc można uznać, że staram się przecierać nowe szlaki w dziedzinie robienia mapek, chociaż tak jak już pisałem, nie są one zawsze udane.

Poza tym, DeBe, nie oceniłeś mej mapki ogółem. Masz jakieś inne uwagi?
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Jedna sprawa, którą mógłbyś zmienić - usunąć pola uprawne na wodzie w północno-wschodnim rogu mapy
- wygląda to po prostu dziwnie - normalnie tego nie widać, ale pozwoliłem sobie jednak odsłonić całą mapę.

I jeszcze inne, mało ważne detale:
-trzciny na wodzie są za gęsto (a do dyspozycji masz 2 rodzaje trzcin w edytorze)
-no i graczowi z warownią i 2 wieżami przydałoby się ze 4 rekrutów - 2 do wież i 2 do warowni - żeby wieże na pewno były obsadzone.

To moje sugestie :szczerzy:
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Dzięki, bez twojej pomocy by się nie udało Mruga oczkiem
Cała przyjemność po mojej stronie :).

Co do mapki- dobrze, że eksperymentujesz, bo przez to bardziej oswajasz się z edytorem i wychodzą później bardzo ciekawe rzeczy.

PS.Możesz umieścić tą misję na stronie Lewina. Na pewno przyciągniesz tym także obcokrajowców i zbierzesz więcej graczy wokół swojej kampanii :).
Awatar użytkownika
Gravemaster
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 24 gru 2008, 10:54

Post autor: Gravemaster »

A gdzie tam na tej mapie jest warownia że się tak zapytam?
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

1.Warownia - południe mapy. Póki co nie będziecie mieć z nią do czynienia.
2. Umieszczę za jakiś czas... z 5 misji muszę zrobić, bo nie chce mi się co każdą jedną aktualizować.
3. Pola uprawne kolejne eksperymenty. Chociaż w sumie gdzieś już to widziałem...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

No to teraz coś na temat 2 misji:
-po pierwsze rewelacyjna mapka (ja mam zrobionych 7 misji do własnej kampanii i żadna z moich map nie może się równać z twoimi :D )
-po drugie- oddział wrogiej lekkiej jazdy jest źle ustawiony (ma 6 żołnierzy, a stoją w 4 rzędach)
-po trzecie i ostatnie - rewelacja, oby tak dalej! :szczerzy:
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Franek_2005
Użytkownik Forum
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2008, 15:31
Lokalizacja: Kołacze

Post autor: Franek_2005 »

Proszę o re-upolad 2 misji.

Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Fajny pomysł na misje, pierwsza dosyć dobrze opracowana lecz te fałdowania są zbyt "ostre".Co do drugiej misji to się nie wypowiem, ponieważ w nią nie grałem, ale mam nadzieje, że dalsze misje będą jeszcze lepsze.
ODPOWIEDZ