Turniej scrabble

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Myślę, że Zielarz byłby jedną z lepszych osób w tej całej grupie chętnych do gry. Zasady są w miarę łatwe, a słownictwo i poziom z jakim kolega pisze wypełniłby braki w znajomości reguł, czy też samą szybkość rozgrywki mógłby przyspieszyć.
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

Dzięki wielkie, ale naprawdę nie czuję się na siłach, poza tym doman100 nie napisał, jak mogłoby to wyglądać.

PS: Khel, bądź co bądź, to Ty napisałeś trzy długie teksty dotyczące misji WWK. Dodatkowo masz talent do pisania długich postów, więc może sam weźmiesz udział?

Edit:
PS2: doman100, to, że Veruis namieszał na forum, nie należy po chamsku go omijać, trzeba być "tym lepszym" i pokazać klasę, być może następnym razem nauczy się, jak należy się zachowywać, gdy jest się członkiem jakiejś społeczności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

...poza tym doman nie powiedział jak to ma wyglądać...
Jeśli nie pojawi się więcej niż ośmiu zawodników, proponuję system "każdy z każdym". Jeżeli będzie ich większa liczba, najlepiej będzie rozegrać określoną liczbę partii (np. 5,6), dzieląc w trakcie turnieju zawodników na grupy z konkretną liczbą już zdobytych punktów (0,1,2 itd.) i losować wewnątrz nich.

Po prostu zgadamy się na forum, będzie losowanie i pary zawodników wbijają na zagraj.pl :wink:
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Zielarz pisze: PS2: doman100, to, że Veruis namieszał na forum, nie należy po chamsku go omijać, trzeba być "tym lepszym" i pokazać klasę, być może następnym razem nauczy się, jak należy się zachowywać, gdy jest się członkiem jakiejś społeczności.
Sorry że go nie wpisałem ale wyskoczył ten DEBUG MODE przy edycji postu mi dwa razy a potem zapomniałem sobie że mam go wpisać i za to go przepraszam.
Zielarz pisze:poza tym doman100 nie napisał, jak mogłoby to wyglądać.
Nie napisałem bo nie wiedziałem ile będzie chętnych. Jeśli liczba uczestników się nie zmieni to już mam gotowy plan na rozegranie turnieju. Na razie mogę ujawnić tylko że nawet z dwoma przegranymi
pojedynkami będzie można turniej wygrać.
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
Veruis
Użytkownik Forum
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2009, 22:28

Post autor: Veruis »

Zielarz pisze:Edit:
PS2: doman100, to, że Veruis namieszał na forum, nie należy po chamsku go omijać, trzeba być "tym lepszym" i pokazać klasę, być może następnym razem nauczy się, jak należy się zachowywać, gdy jest się członkiem jakiejś społeczności.
A ty uważasz, że będąc dłużej na forum masz prawo obrażać tych "mniejszych stażem". Może mnie nikt nie lubi - przyzwyczaiłem się do tego. Moje podglądy często spotykają się z krytyką. Miał być spokój i nie mieliśmy wracać do tej sprawy, więc po co ją wszystkim przypominasz?


Do wszystkich: Jeśli ktoś coś ma do mnie, to proszę ze mną porozmawiać normalnie i po ludzku, a nie rozgłaszać fanaberie na forum. Niczemu to nie służy a prowadzi do kłótni.


Tak Doman, na pewno będę brał udział w turnieju mimo, że jestem nowy na forum.
Sądzę, że umiarkowanie jest lepsze od fanatyzmu ;)
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

będąc dłużej na forum masz prawo obrażać tych "mniejszych stażem"
Nie rozumiem, które ze słów:
to, że Veruis namieszał na forum, nie należy po chamsku go omijać, trzeba być "tym lepszym" i pokazać klasę, być może następnym razem nauczy się, jak należy się zachowywać, gdy jest się członkiem jakiejś społeczności.
odebrałeś jako obrazę, a i za światy nie zgadnę, które ze słów wskazują na to, bym chwalił się tym, że jestem na forum o ja wiem, miesiąc dłużej. Czytaj ze zrozumieniem. Spamowałeś, a doman Cię ominął (już się wytłumaczył :wink: ), więc uznałem to za specjalne ominięcie ze względu na Twoje zachowanie.
rozgłaszać fanaberie
Ja rozgłaszam fanaberie... ja? Heh, co jak co, ale nie ja przez dłuższy czas grałem na nerwach społeczności forum wypisując na sb jakieś bzdury, a i jeszcze to wykłócanie się...

Dostosuj się do zasad tego forum, to porozmawiamy. Być może masz jakiś inny tok myślenia niż ja, ale powyższymi słowami starałem się wstawić za Tobą, a w odpowiedzi dostałem wyzywanie mnie od heretyków. To chyba trzeba zmienić, czyż nie?
Obrazek
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Już się raczej nikt nie zgłosi więc turniej będzie rozgrywanych na zasadach:

- każda gra będzie towarzyska, czas trwania 10 min a czas ruchu nieograniczony

-uznałem że jednak nie będę występował ponieważ mogło by być to niesprawiedliwe

- w pierwszej rundzie zagrają ze sobą następujące pary:

Zozol92
Krzysiek_000

Kamyk
Veruis

Don Salvador
Gravemaster

- zwycięzcy par są w drugiej rundzie natomiast przegrani grają w barażach (wszyscy trzej w jednym meczu)

-zwycięzca baraży dołącza do drugiej rundy

- z uczestników drugiej rundy losuję dwie pary

- zwycięzcy par przechodzą do rundy finałowej

- przegrani z par grają w barażu o udział w finale

- wygrany barażu dołancza do rundy finałowej

- mecz finałowy kończy rozgrywki i decyduje o podziale podium

- czwarte miejsce zajmuje przegrany w drugim baraży

- piąte miejsce zajmuje drugi w pierwszym barażu a szóste ostatni w pierwszym barażu

Myślę że wyjaśniłem to dość jasno. Wszelkie pytania w temacie lub na PW.

Proszę o przesłanie mi swoich nicków które macie na zagraj PL (termin do 29 lutego do godziny 18.00

Życzę powodzenia!!!
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Już się raczej nikt nie zgłosi więc turniej będzie rozgrywanych na zasadach:

- każda gra będzie towarzyska, czas trwania 10 min a czas ruchu nieograniczony

-uznałem że jednak nie będę występował ponieważ mogło by być to niesprawiedliwe

- w pierwszej rundzie zagrają ze sobą następujące pary:

Zozol92
Krzysiek_000

Kamyk
Veruis

Don Salvador
Gravemaster

- zwycięzcy par są w drugiej rundzie natomiast przegrani grają w barażach (wszyscy trzej w jednym meczu)

-zwycięzca baraży dołącza do drugiej rundy

- z uczestników drugiej rundy losuję dwie pary

- zwycięzcy par przechodzą do rundy finałowej

- przegrani z par grają w barażu o udział w finale

- wygrany barażu dołancza do rundy finałowej

- mecz finałowy kończy rozgrywki i decyduje o podziale podium

- czwarte miejsce zajmuje przegrany w drugim baraży

- piąte miejsce zajmuje drugi w pierwszym barażu a szóste ostatni w pierwszym barażu

Myślę że wyjaśniłem to dość jasno. Wszelkie pytania w temacie lub na PW.

Proszę o przesłanie mi swoich nicków które macie na zagraj PL (termin do 29 lutego do godziny 18.00

Życzę powodzenia!!!
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Do 29. lutego, mówisz? No to mamy baaardzo dużo czasu :P

Co do systemu, w którym zorganizowałeś turniej - w porządku, jest Twój, itd, jednak w ten sposób nie spełniasz swojej obietnicy (piąty i szósty przegrają dwa razy, a pisałeś, że nawet taki będzie mógł zwyciężyć turniej - oni zaś są tu skończeni). Imvho, przy takiej ilości zawodników, każdy z każdym to najprostszy i najkorzystniejszy system. Ale spoko - Twój pomysł, Twoja organizacja; nie będę się czepiał.

Powodzenia wszystkim zawodnikom :wink:
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Nie chodziło mi że każdy kto przegra dwa mecze ma szanse na wygraną tylko że ten kto przegra dwa określone mecze ma szanse na wygraną.

PS:Veruis już przedstawił mi się na zagraju więc nie musi wysyłać wiadomości na PW :)
Westess krutue szaleń
ODPOWIEDZ