NOWA PODOBNA GRA??

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

romekbezjulki55
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2009, 21:58

NOWA PODOBNA GRA??

Post autor: romekbezjulki55 »

Witam szukam gry podobnej do Kinga takiej aby szło produkować broń i karmić żołnierzy bo to jest w tej grze najlepsze Macie jakies propozycj ? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Nie znam takiej gry jak "King"
KAMPANIA:
romekbezjulki55
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2009, 21:58

Post autor: romekbezjulki55 »

PinCheR pisze:Nie znam takiej gry jak "King"
Dla mało inteligentnego kolegi napisze ze chodzi o KNIGHTS AND MERCHANTS
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

To skrót myślowy. Nie każdy był w stanie obczaić, że "Król" i "Rycerz" to zdaniem jegomościowa, jedno i to samo słowo.
romekbezjulki
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2009, 21:53

Post autor: romekbezjulki »

No jasne w końcu to jest tak bardzo wielotematyczne forum że mozna nie wiedziec ....
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Można nie wiedzieć - nie wszyscy myślą tak, jak ty - i mogą czasem zastanawiać się "King, king... O co tu chodzi?", choć dla ciebie jest to oczywiste. Sam się zresztą zastanawiałem. Poza tym należy pisać pełnymi zdaniami, stosowanie skrótów myślowych może powodować tego typu nieporozumienia - i problemy na różnego rodzaju egzaminach.
Co do tematu - to cała seria Settlers, Cultures (gra jest inna, choć twócy KaM angażowali się i przy tym projekcie) i - w mniejszym stopniu - Twierdza. Nic innego, co jest podobne do KaM nie wchodzi mi do głowy.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Dumdas
Użytkownik Forum
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:06
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Dumdas »

Napewno podobna gra to Settlers, tak jak pisał Michailoff. Podobni są jeszcze "kozacy" tyle że tam akcja dzieje się później.
BTW skrót od Knights And Merchants to umownie KaM.
Nick w KaM Remake: Argo [PL].
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Nie znam żadnej gry, w której karmi się wojaków, ale polecam Tzara, grę dość podobną. Jest tam wprawdzie magia, ale da się ją wyłączyć. Jak mam chętkę na strategie, to pogrywam na zmianę w K&Ma i w Tzara, bo mają akurat nawzajem to, czego nie ma to drugie :wink:

BTW: ja tam się zorientowałem od razu o jaką grę chodzi, ale radzę koledze jednak pisać czytelniej, bo to nie boli, a ułatwia komunikację...
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

Można nie wiedzieć - nie wszyscy myślą tak, jak ty - i mogą czasem zastanawiać się "King, king... O co tu chodzi?", choć dla ciebie jest to oczywiste. Sam się zresztą zastanawiałem. Poza tym należy pisać pełnymi zdaniami, stosowanie skrótów myślowych może powodować tego typu nieporozumienia - i problemy na różnego rodzaju egzaminach.
Co do tematu - to cała seria Settlers, Cultures (gra jest inna, choć twócy KaM angażowali się i przy tym projekcie) i - w mniejszym stopniu - Twierdza. Nic innego, co jest podobne do KaM nie wchodzi mi do głowy.
Oj, nie ładnie... :wink: .

Ja bym polecał jeszcze gry przez przeglądarkę. Szczerze mówiąc, nigdy nie grałem w takowe typu Plemiona czy coś, ale powiem szczerze, że potrafi wkręcić. Chyba, że ich nie lubisz.
Obrazek
Awatar użytkownika
fanTSK
Użytkownik Forum
Posty: 103
Rejestracja: 03 cze 2008, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: fanTSK »

najbardziej podobną grą dla mnie są kozacy ale v.1
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ