ULUBIONA MISJA POJEDNCZA

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ulubiona misja pojedncza

Czas głosowania minął 06 kwie 2009, 10:31

przez pustnię
3
6%
w obcym kraju
2
4%
śnieg i piach
3
6%
kraina rwącej rzeki
15
30%
czarne złoto
5
10%
górska ścina
6
12%
w królestwie ciemności
16
32%
 
Liczba głosów: 50

Awatar użytkownika
BartekKowary
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2009, 19:07
Lokalizacja: Kowary

Post autor: BartekKowary »

z tego co mowicie, że wróg nieatakuje to misje nie są pewnie zbyt emocjonujące, grałem dopiero w "przez pustynię", teraz zaczynam kolejną. zauważyłem że jeden z graczy przestał się rozbudowywać. postanowiłem mu pomóc i "dorobić" kawałek drogi żeby pomocnicy zanieśli materiały. ku mojemu zdziwieniu budynek został wzniesiony. rozpoczęli budować kolejny; w miejscu gdzie budowniczy czekał na kamienia postawiłem swoją kratkę "oraj pole". mój budowniczy cierpliwie poczekał jak jego kolega z wrogiej wioski zbudował ten kawałek drogi i wybudował w tym miejscu...pole! (tak, pole na drodze). oczywiście pomocnicy nie zanieśli materiałów i budowa została przerwana. podobnie zrobiłem jak wróg budował wieże, tym razem zdążył zanieść materiały ale do wieży już kamieni nie dostarczył. wychodzi na to że można każdemu wrogowi przerwać robudowę miasta w jego początkowej fazie i grać sobie...mądre to jest? sory za mały oftop ale chciałem się tym z wami podzielić.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

BartekKowary pisze:z tego co mowicie, że wróg nieatakuje to misje nie są pewnie zbyt emocjonujące, grałem dopiero w "przez pustynię", teraz zaczynam kolejną. zauważyłem że jeden z graczy przestał się rozbudowywać. postanowiłem mu pomóc i "dorobić" kawałek drogi żeby pomocnicy zanieśli materiały. ku mojemu zdziwieniu budynek został wzniesiony. rozpoczęli budować kolejny; w miejscu gdzie budowniczy czekał na kamienia postawiłem swoją kratkę "oraj pole". mój budowniczy cierpliwie poczekał jak jego kolega z wrogiej wioski zbudował ten kawałek drogi i wybudował w tym miejscu...pole! (tak, pole na drodze). oczywiście pomocnicy nie zanieśli materiałów i budowa została przerwana. podobnie zrobiłem jak wróg budował wieże, tym razem zdążył zanieść materiały ale do wieży już kamieni nie dostarczył. wychodzi na to że można każdemu wrogowi przerwać robudowę miasta w jego początkowej fazie i grać sobie...mądre to jest? sory za mały oftop ale chciałem się tym z wami podzielić.
Misje pojedyncze charakteryzują się tym samym, co misje TPR (a więc te same grzechy - błędy w rozbudowie, brak ataków, tworzenie niezliczonej liczby szalejących po mapie wojsk - można tak długo). Nie dziwota więc, iż na dłuższą metę misje te są nudne, służą jedynie jako trening rozbudowy i walki. Choć i to jest utrudnione, zwłaszcza na małych mapach (jak górska ściana - można tam wznieść małe, acz kapitalne miasto, wszystkie surowce są względnie blisko i to w hurtowych ilościach (wyjątek - ryby), ale jak wróg opuści swoje pozycje...). Lubię też krainę rwącej rzeki (wróg może w niej machnąć całkiem przyzwoite miasteczko, z którego zniszczenia można czerpać ogromną frajdę - oczywiście samemu można również stworzyć niezłe miasto, tylko surowce są nieco pooddalane, sama mapa jest kapitalna). Czarne złoto może być (choć grałem w nią raz). Nie lubię natomiast śniegu i piachu (mało miejsca na rozbudowę, brak możliwości budowy barbarzyńców), w królestwie ciemności natomiast ciężko tworzyć armię żelazną (niebieskawe rudy są daleko od miasta). W dwie pierwsze nie grałem od czasów dzieciństwa.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

Ja stawiam osobiścia na 56 misje, ponieważ wróg szybko sie rozbudowuje :mrgreen:
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

A ja nie lubię żadnej z tych misji. Mapy też są cienkie. Ale podoba mi się "kraina rwącej rzeki".
W SR3 wróg ponoć się normalnie rozbudowuje, robi porządne, logicznie ustawione oddziały i atakuje. Więc te misje są na pewno lepsze, niż z SR2 (nie wiem, ciągle mam SR2).
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

@rTeq, nie masz racji.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Mógłbyś napisać o tym coś więcej, Kuba?
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Lista zmian z bety 6 nie wspomina nic o jakichkolwiek zmianach w misjach pojedynczych, dopiero ta z bety 7 zawiera informacje o wprowadzeniu pozycji obronnych i ataków. Tyle, że beta 7 jest nadal nieukończona i nie została wydana (i nikt nie wie, kiedy to nastąpi).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Ach tak, rzeczywiście. O zmianach wyczytałem w pliku pdf, w którym widać Litude wyprzedził zamiary dotyczące SR3 (pisząc o becie 7).
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Wojtek#14
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2009, 18:33

Post autor: Wojtek#14 »

Mi się najbardziej podoba misja: kraina rwącej rzeki
"Kto nic nie wie, musi wierzyć we wszystko"
Awatar użytkownika
Fan 98
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2009, 17:54
Lokalizacja: M-CZ

Post autor: Fan 98 »

Moje ulubione to śnieg i piach no i przez pustynię
ODPOWIEDZ