The Shattered Kingdom 2

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Chciałbyś The Shattered Kingdom 2 ?

Tak!
39
71%
Nie zależy mi...
4
7%
Nie...
4
7%
Moim zdaniem to nie wypali!
8
15%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Zaraz... Ja podaję Ci propozycję na gg. A Ty jesteś od fabuły. Moja wina , że pracujesz i jesteś tylko pod wieczór?
Awatar użytkownika
Knecht
Użytkownik Forum
Posty: 189
Rejestracja: 01 maja 2010, 20:13

Post autor: Knecht »

Joker , np Idąc zaprezentować swój projekt jakieś firmie , nie idziesz z kartką papieru i pomysłem w głowie tylko z rozpoczętym projektem nie ?? . Więc zacznij coś robić żeby kampania powstawała .
-> I na co si&#281; gapisz <-

Forum KaM ->http://www.kam.senrix.cba.pl/forum/index.php <- Forum Kam

http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2352 Przy&#322;&#261;cz si&#281; ! Razem stworzymy TSK 2 !
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Przepraszam, ja tylko tu jestem?!!! :evil: :evil: :evil:
Co to ja mam tylko pracować?! jestem od poprawiania map itp. ew od skryptów a nie od fabuły. Feliks powinien dawać pomysł na FORUM lub na gg nam i już. A nie ja... Coś cie się mnie uczepili. O ile dobrze wiem Ty też jesteś w zespole... Pomyśl. :obrazony: :obrazony:
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Widzę pierwsze spięcia... początek chyba nawet gorszy jak przy WWK :). Nieźle się zaczyna.
I ty chcesz do końca wakacji kampanię zrobić...

Pfuu... :lol:

Normalnie nie wtrąciłbym się do dyskusji, bo jestem tylko "widzem", ale post Jokera mnie nieco rozbawił.
Zaraz... Ja podaję Ci propozycję na gg. A Ty jesteś od fabuły. Moja wina , że pracujesz i jesteś tylko pod wieczór?
Chwila... przecież jeszcze w czerwcu pisałeś tak:
W tym tygodniu nic nie zrobię... Nie mam czasu. Jadę na wycieczkę, do tego zakończenie... Z kumplami wyjazdy... itp. Także dopiero w wakacje zacznę robić mapkę... Także planujcie coś w razie czego piszcie na gg posklejamy coś na wakacje...! Bardzo wesoły

Jeśli Ty miałeś czas wolny to i Feliks powinien go mieć (o ile praca może być nazywana "czasem wolnym"). Oczekujesz, że będziesz miał innych na każde skinienie palcem, że rzucą dla Ciebie wszystko, bo Tobie raptem zachciało się odrobinę popracować nad kampanią? Nie tędy droga... chyba, że chcesz aby WWK 2 była równie wielkim niewypałem co poprzedniczka. To Ty jesteś pomysłodawcą projektu, szefem ekipy, więc trochę poświęcenia Ci nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Nie... Nic nie mówiłem , że na wakacje chcę mieć całą kampanię. :lol: Mówiłem tylko , że jak się pośpieszymy to być może pod Koniec wakacji powstanie 1 misja... A ja od fabuły nie jestem. A z tego co widzę Knecht chce ode mnie fabułę...
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Gottfried... Był bardzo znanym i szanującym się baronem w kraju...
Królestwo... Bla bla bla o królestwie itp.
Baron miał sojuszników jak i wrogów... Jednym z wrogów był Lothar. Królewski syn... Jego dwożanie zabili twojego młynarza... Po czym spalili młyn! Warto by było dodać , że zginął jeden z pachołkow... I tak rozpoczęła się wojna... Sojusznik Księcia Lothara... Baron Vit Oburzony wojną... Wtargnął niespodziewanie na nasz zamek i właśnie zaczyna jego oblężenie... To Koniec... Lothar zaś wykańcza naszych sojuszników pojednyńczymi atakami... To Koniec naszego Królestwa... Jesteś władcą... baronie. Zrób coś...
mogę to przerobić na normalną fabułę,ale czy komuś takie coś pasuje?
mnie na przykład nie pasuje takie trzymanie się schematu KaM //powód: można bardziej oryginalnym

za parę dni MOŻE będziesz miał fabułę na parę misji + wstępniaki. Aczkolwiek nie mogę powiedzieć,iż na pewno się tym zajmę...
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

To wymyśl lepsze...
Tylko jak sama nazwa mówi TSK 2 ... Bo wolę nie tworzyć swoich wymysłów... Ale śmiało podaj coś innego... Jak mówiłem Ja nie jestem od fabuły. Czyli to nie jest moja mocna strona.
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

kit z tym.
jak znowu coś wymyślę,to i tak to będzie 'pokręcone'
więc dobra...
ciekawi mnie co inni myślą o tej fabule...
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Czemu ma być zaraz pokręcone? :lol: Po prostu nie zrozumiałem przez te nazwy... Zaraz poszukam tamtej fabuły twojej i ją przerobię lekko. Może się spodoba.
------------------------------
1)Poznaje sztukę wojenną jeżdżąc z ojcem na wojny.
2)Gramy czerwonymi przez jakiś czas,później my towarzyszymy królowi, jednak syn nie jest zadowolony-bo twierdzi,iż jest na tyle odpowiedzialny i może sam działać i powinien mieć więcej swobody,tymczasem ojciec na wiele nie pozwala.
3)Później dostaje kilka samobójczych wręcz misji które z wielkim trudem wygrywa,następnie kłóci się z królem i na odchodne odgraża się,że jeszcze mu pokaże.
Książe podnosi rękę na króla i poddanych zdobywając co ważniejsze i potężniejsze twierdze,rozjuszając króla, ostatnią bitwą będzie zdobycie zamku blisko wioski z pierwszej misji TSK

1)
Sztukę wojenną poznał ponieważ ojciec dał mu do prowadzenia małą prowincję...
2) Tak w ogóle nie było w fabule... Było , że dworzanie księcia Lothara zabili młynarza i pachołka Barona Gotffirert. Czy jak mu tam. I Król kazał ich ściąć. Ale wyrodny synek się nie zgodził. I protestował.
Więc król wysyłał posłańców aby z nim pogadali. Ale Księciu ich odsyłał i powiedział , że nie opuści zamku. I tak się pogniewali.
3)Tutaj jest ta wojna domowa... Wiecie te walki z Królem aż w końcu napad zdrajcy na zamek...
Posłuchaj Feliks. Zróbmy fabułę, jak Lothar dostał tę prowincję... I zaczął się rozwijać. :)
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Joker pisze:Posłuchaj Feliks. Zróbmy fabułę, jak Lothar dostał tę prowincję... I zaczął się rozwijać. :)
Chciałbyś... O tym opowiada moja misja 20, hehe :)

Co do tego:
Gottfried... Był bardzo znanym i szanującym się baronem w kraju...
Królestwo... Bla bla bla o królestwie itp.
Baron miał sojuszników jak i wrogów... Jednym z wrogów był Lothar. Królewski syn... Jego dworzanie zabili twojego młynarza... Po czym spalili młyn! Warto by było dodać , że zginął jeden z pachołkow... I tak rozpoczęła się wojna... Sojusznik Księcia Lothara... Baron Vit Oburzony wojną... Wtargnął niespodziewanie na nasz zamek i właśnie zaczyna jego oblężenie... To Koniec... Lothar zaś wykańcza naszych sojuszników pojednynczymi atakami... To Koniec naszego Królestwa... Jesteś władcą... baronie. Zrób coś...
Tragedia, na szczęście to tylko propozycja, wymaga gruntownych poprawek. Wiem, że Joker lubi wielokropki, ale w odprawach do misji z nich zrezygnujcie.

Temat powstał kilka miesięcy temu, a wy nawet pomysłu na fabułę nie macie. Great teamwork, guys! Keep doing nothing.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
ODPOWIEDZ