Wielka wspólna kampania

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Wredny Lord pisze: Fajnie by było stworzyć coś nowego co dało by innym do myślenia że Polak też potrafi.
W takim razie pokaż co Polak potrafi...
Wredny Lord
Użytkownik Forum
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2011, 23:02
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wredny Lord »

Na razie jako nowicjusz stworzyłem coś takiego myślę że do najgorszych się nie zaliczam..


http://img849.imageshack.us/i/misja2wr.png/

http://img814.imageshack.us/i/41538647.png/
Umiesz liczyć? To licz na Siebie
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Pomysł jakiś masz... gorzej z wykonaniem. Może Cię rozczaruję, ale to nie jest Age of Empires. Edytor KaM jest trudniejszy do opanowania.
Wredny Lord
Użytkownik Forum
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2011, 23:02
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wredny Lord »

Wiem co chcesz mi powiedzieć zauważyłem że trudno jest robić teren ukształtowanie go też nie jest łatwe... Co gorsza to później skrypty to też część trudna... Gdy już zbierzemy wszystko w kupkę trzeba także wiele razy wypatrywać błędy, naprawić ustawić wszystko do doskonałości a to trochę czasu zabiera i cierpliwości. Ale postaram się bardziej na przyszłość stworzyć coś co bd mógł opublikować...

Na razie starania wkładam w naukę skryptu.... Dziękuje i pozdrawiam
Umiesz liczyć? To licz na Siebie
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Bardzo zacne pomysły na nieszablonowy układ, liczne zgrabne przesmyki i zakamarki. Lubię taką inwencję. Po pewnych poprawkach zyskałbyś u mnie przychylne recenzje, za co część dzisiejszej społeczności biłaby się jak lwy. ;)
Wredny Lord
Użytkownik Forum
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2011, 23:02
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wredny Lord »

Szkoda że pomysł padł... eh Gdyby na nowo był na nowo rozpoczęty... Myślę że stworzyłbym coś chodzi o mapkę bardzo szczegółową bo te były robione o tak zaledwie nie całe 2 godz.... Jeśli kiedyś pomysł wróci jestem chętny...i pozdrawiam
Umiesz liczyć? To licz na Siebie
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Jestem chętny do współpracy .
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Wredny Lord pisze:ą bo te były robione o tak zaledwie nie całe 2 godz
A to dopiero ciekawa opinia :oops: Przepraszam, że odgrzewam wypowiedź, ale trochę mnie to zbulwersowało
Veni ergo sum ))
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Tę kampanię zaczął Cav ongiś. Pamiętasz to jeszcze, Cavie? Robimy coś z tym fantem? Kilka fajnych pomysłów się uzbierało, można jest wskrzesić i zastosować w zupełnie innej formie, z nowymi ludźmi. Choć sentyment każe grzebać, gdy pierwsza kadra nie widzi przyszłości przedsięwzięcia.
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Hmmm... ja mógłbym się zająć skryptem.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
ODPOWIEDZ