Witamy starych!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Cześć !
Dla tych co mnie jeszcze pamiętają (chociaż pewnie ich mało), chciałbym sie przywitać raz jeszcze po dwóch latach wracam na te forum i chciałbym przeprosić za to co wcześniej wypisywałem. Patrząc na moje poprzednie komentarze to jednak stwierdzam że byłem "gówniarzem" nadal jestem ale przynajmniej dorosłem do publicznych forum.
Po dwóch latach znowu naszła mnie ochota na zagranie w K&M, no i się wciągnąłem przeszedłem wszystkie misje i przypomniałem sobie właśnie o tym forum.
Nie czekając ani chwili wpisałem hasło i tak oto jestem mam nadzieje że tym razem mój pobyt tu będzie bardziej owocny dla mnie i dla was oczywiście.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Witaj Kamsonie!

Przyznać się do błędu to duża sztuka. Doceniamy to. Jesteś tu mile widziany - chciałbym, żebyś już z nami został, tym bardziej, że w K&M nadal "się dzieje".

Nie chcę wypowiadać się za wszystkich, stąd przyjmij na razie tylko moje: "witaj z powrotem"!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Trochę lucbachu spóźnione to przywitanie... tym bardziej, że od dłuższego czasu Kamsona chyba na forum nie było. :)
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Wróóóóci, ja w to wierzę :)! Nie spojrzałem na datę...
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Phoenix_PL
Użytkownik Forum
Posty: 68
Rejestracja: 08 sty 2011, 18:00

Post autor: Phoenix_PL »

Ech... i oto powróciłem... po failu projektu KaM: Star Wars Relase, za coś się znowu wezmę... W końcu - jak nie mam co robić, to grzebię w plikach ^^
Woot...
Powracam ^^
rebeliant
Użytkownik Forum
Posty: 30
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:24

Post autor: rebeliant »

@Kamson, napisałeś to co ja napisać chciałem. Ja też jak tutaj na forum przybyłem byłem "gówniarzem", wypisywałem bzdury, a także nie ogarniałem poprawnej pisowni i gramatyki. Teraz? Teraz piszę własne gry, chociaż mam 12 lat i nie kryję się z pasją do osiemnastki, a także cały czas wracam do grania w cudowną grę jaką jest Knights and Merchants.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 00:42 przez rebeliant, łącznie zmieniany 1 raz.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Witaj, rebeliancie.
Dbaj o pisownię najlepiej, jak potrafisz. Młodyś, szukasz doświadczeń na własną rękę, i to też Ci się uśmiecha. Pamiętaj o zasadach poprawnego formowania zdań i wypowiedzi. Chociażby nie PS-ujemy, bo nie piszesz listu, pod którym się trzeba podpisywać, tak? Po prostu tę wzmiankę pomiń. ;) Jesteś użytkownikiem forum, widzimy po lewej, kto pisze, nie potrzeba jeszcze podpisywać się pod tym słowami.
rebeliant
Użytkownik Forum
Posty: 30
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:24

Post autor: rebeliant »

Pamiętam jak byłeś jeszcze Moderatorem, i miałeś troszkę inny nick. Piszesz na tym forum cały czas? Od rejestracji aż do dzisiaj? Jeżeli tak to jesteś uzależniony, nie od Kama ale od tego forum. Mam nadzieje że to jest uzależnienie, bo tylko wykonywać obowiązki jako Vice-Admin to brzydko :)

Mam nadzieje że to ty Khelbech? Tak?
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

I jeszcze przygadać umie, no proszę. :>
Khelben, do usług. Uzależnienie może i nie, ponieważ nie przesłania mi świata ta społeczność, jej bolączki, krzewione idee i wspólne żywione nadzieje. Nazwałbym to na poły sentymentem, na poły przyzwyczajeniem (pod powłoką spowszednienia). Jak się przebędzie w tym miejscu taki okres (odczuwam d?jà vu - już komuś o tym pisałem!), zanika różnica między odczuciem bycia newralgicznym elementem tego grona a zaledwie jego charakterystycznym urozmaiceniem, ubarwieniem. Funkcja reprezentatywna jest mi przypisana mimowolnie, co niesie za sobą bagaż niejakiej odpowiedzialności rozumowanej i tak ogólnikowo. Zarazem nie uzyskuje owoż wyróżnienie, przynajmniej w mojej ocenie, pejoratywnego charakteru. Pocieszę Cię, że coś najpewniej zdołałem na przestrzeni lat przechwycić, za co wdzięczny w jakimś stopniu mogę być tej społeczności, kiedy spoglądam we własną empirię. Tutejsze incydenty, ekscesy czy jednostki, z którymi można się zżyć, ukształtowały w minimalnym stopniu mą dojrzałość emocjonalną (rozpamiętując burzliwe wertepy z moją osobą w tle). Ale również mój pobyt (m.in.) tutaj zwiększył rozumowanie zachowań indywiduów czy interakcji międzyludzkich. Nie zapominam oczywiście, iż było to moje pierwsze forum w życiu, ja sam zaś jestem niezbitym dowodem, że i z gówniarza, który niewiele miał ciekawych rzeczy do powiedzenia, może wyrosnąć autorytatywna istota, z jakiej zdaniem tudzież krytyką, chcąc nie chcąc, ludzie i tak w głębi duszy się liczą. Nawet, jeśli nie przyznają tego wprost.

Gadasz zaiste bardzo ponad wiek swój. Na pewno masz tyle lat, ile podawałeś? Masz bardzo bystry umysł.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Mam zaszczyt dzisiaj obwieścić, iż w nasze forumowe progi powraca właśnie po dość długiej absencji użytkownik Diego. Znamy się w sumie z latek kilka, to tym większa jest moja radość, że za małą namową (i po części też z własnej inicjatywy) odkopał swoje konto. :) Żywię gorącą nadzieję, że zostanie u nas tym razem na nieco dłużej. W okresie wakacyjnym zwłaszcza.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, 19:34 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ