Ucieczka z zamku - świąteczny konkurs! (25.12.2011)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Też nie mam pojęcia. Może jakaś mała podpowiedź na PW?
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

A ja się poddałem. I tak mam tylko dwa dni na bodaj połowę zagadek.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Elenorsar
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 29 paź 2008, 20:11

Post autor: Elenorsar »

Ja też się poddałem, siedziałem ponad 10 dni nad 7 i nadal nie wiem jakie jest do niego rozwiązanie. Po prostu nie chce mi się już myśleć nad jedną łamigłówką.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ogólnie rzecz biorąc, w ogóle nad tym nie siedzę. Nie przyglądałem się planszy dziesiątej od dnia początku konkursu.
Elenorsar
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 29 paź 2008, 20:11

Post autor: Elenorsar »

To znaczy, że pierwsze 10 zagadek rozwiązałeś pierwszego dnia, czy tego pierwszego dnia doszedłeś do 10 i nie chciało Ci się tego rozwiązywać?
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Doszedłem do dziesiątej z pomocą własną oraz kilku innych osób, udzielających wskazówek lub wręcz odpowiedzi kulminacyjnej. Ale to nie jest wyczyn. Chociaż nikt pierwszego wieczoru nie podesłał ostatniej ani bonusowej odpowiedzi, uczyniono to niedługo później. Więc zwycięzcy już jacyś są.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 23:41 przez Kheli, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jared
Użytkownik Forum
Posty: 178
Rejestracja: 03 lis 2007, 20:03

Post autor: Jared »

'Pomocą własną'? :niedowiarek:
Ja podobnie do 9 doszedłem sam, w 9 otrzymałem pomoc od pana wyżej :) Jak się okazało, tam chodziło głównie o ten 'index' bez którego u mnie nie było mowy o przejściu do planszy 10. Ostatni już porzuciłem, nie mam zielonego pojęcie za co się chwycić ;)
Obrazek
kris992 -> Jared
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

10 próbowałem rozwiązać na różne sposoby i nic, wpisywałem nawet hasła typu: sezamie otwórz się i nic :-P jak zobaczę na końcu odpowiedź od Lucbacha to pewnie uznam, że była banalna ;]
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Możesz też zapytać o dziennik błędów i wszystkich haseł wpisanych nietrafnie lub wymyślonych na poczekaniu, jak właśnie owo o sezamie. Ludzka desperacka gorycz nie zna granic, a i może być ubaw nieprzedni. :)
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Chyba pokusimy się o coś takiego, choć nie wszystkie będą w logach serwera ze względu na czas, który minął od początku konkursu. Ale ubaw przedni miałem już pierwszego dnia :P.

Dzisiaj o 23:59 kończymy przyjmowanie zgłoszeń!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ