Błąd - gra sieciowa

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Błąd - gra sieciowa

Post autor: Tora1996 »

Grając wczoraj przez sieć miałem dziwny błąd - 2 piekarzy, których wyszkoliłem specjalnie chwilę wcześniej, przebyli oni drogę od szkoły do Spichrza i staneli przed nim i bez przerwy wymieniali się swoimi pozycjami. Dlatego chciałbym, aby Lewin dał jakiś skrypt, który wyszkolone, bezużyteczne (tymczasowo) jednostki schodziły na bok. Utrudniło mi to strasznie rozgrywkę, aż 15 minut miałem w plecy (dopóki mi kilku pomocników nie zginęło). Albo polecenie przejścia do danego obszaru, tak, jak to ma wojsko? Da się coś z tym zrobić (by uniknąć błędó na przyszłość) ?

//zmień proszę tytuł założonego tematu, tak żeby oddawał istotę błędu, np. "Bug z błądzącymi jednostkami w grze sieciowej"
//lucbach
Pozdrawiam, tora1996.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Zawsze w takich sytuacjach rób screena albo nagraj to, oczywiście jeśli możesz. Wtedy masz stuprocentowy dowód, a chłopaki od KaM Remake widzą w czym tkwi dokładnie błąd. Jak się okazało, nawet najmniejsze szczegóły mają znaczenie w likwidowaniu bugów (jak ten bug z warownią budowaną gdzieś w rogu mapy).
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

Oczywiście, mam screena.

Obrazek

W tym momencie właśnie się oni wymijają. Robili to bez przerwy dopóty, dopóki kilku pomocników mi nie umarło i nie zrobił się luz.
Pozdrawiam, tora1996.
ODPOWIEDZ