Denerwujące bugi

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Zozol, to wgrałeś patcha? On Ci naprawi misję.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Aliba
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2006, 17:17

Post autor: Aliba »

ja niezdazylem w misji 14 znieszczyc niebieskiego w polnocno zachodniej czesci mapy bo wygralem :D banalnie latwa ta mapa bo przeszedlem ja wojskiem z poczatku gry :D
Aliba
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2006, 17:17

Post autor: Aliba »

zapomnialem dodac ze mam zainstalowany najnowszy patch!!! jak ktos niewiezy to mam saveya
007Agentos
Użytkownik Forum
Posty: 88
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:22
Lokalizacja: 100LICA

Post autor: 007Agentos »

Probowalem ostatnio zagrac z kolega Popolem 1v1(ale bez wiochy tylko na walke) Ustawilismy mape (na poczatku ja bylem hostem) i go go go !!! a tu nagle stalo cos strasznie dziwnego ja bylem na tej mapie na ktorej ustawilem a Popol byl na zupelnie innej jakiejs ogromnej mapie!!!(okazkalo sie ze to byla mapa ktora sam zrobil w edytorze) Postanowilismy wiec by on byl hostem. Koles stworzyl mape "Gorzysty kraj" odpalil a tu znowu to samo!!! Ja bylem na mapie "Gorzysty kraj" a kolesia znowu wywalilo w jego w mape z edytora!!! O co tu chodzi?? UFO?? Chuck Norris?? Archiwum X?? Strefa 11 i Maciej Trojanowski?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

zozol92 pisze:Właśnie w 14 misji. np. nie trzeba rozwalać tych pierwszych od południa max na prawo. Ide o zakład, że szarego w ogóle nie trzeba rozwalać.
Ten patch nie działa na ten bug...
ja mam go zainstalowanego poprawnie i wiele błędów juz sie nie powtarsza, natomiast ten często jest w tej misji... ja to samo miałem ostanio.

I TO AKURAT WTEDY GDY SZŁO NA NICH 78 MOICH HALABARDNIKÓW!!!!
miecznik12
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:14

Post autor: miecznik12 »

ja po zniszczeniu niebieskiego wroga po prawej stronie wygrywam planszę
:mrgreen:

--------------
http://s16.bitefight.pl/c.php?uid=20445
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

możliwe...
schodząc na momencik z tematu, mógłbyś nie podawać przy każdym Twym poście linka do bitefight.pl?
Jeżeli pragniesz, by ta strona towarzyszyła Ci przy każdej wypowiedzi, wrzuć ją sobie do podpisu w profilu. Proponowałbym na dodatek, byś wrzucił prostego linka do strony głównej, a nie podstron.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ