powah tournament: turniej 2v2

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Luki pisze:Akurat Border to chyba najwolniejsza mapa jest
W tym momencie mam wątpliwości czy oglądałeś tą mapę. :p

Czasy pokoju zostały skalibrowanie w wyniku wielu gier na najwyższym poziomie, zachęcam do zapoznania się z tematem: http://www.knightsandmerchants.net/foru ... ?f=7&t=940
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 00:24 przez Florek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

W Bordera grałem tyle razy, że już nie zliczę, i najwolniej tam się robi wszystko. Bez Targu na skórzanych grając to po 55 min garstkę w najlepszy wypadku.

Temat mi znany ;]
Awatar użytkownika
zibi
Użytkownik Forum
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2012, 11:09
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: zibi »

Witam, mam nadzieję że turniej wypali i nie będzie za dużego problemu z dogadaniem czasu. A co do Bordersa to spokojnie starcza 55 minut :) no chyba że wieżami chcesz się obwarować to może być problem ;)
Elenorsar
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 29 paź 2008, 20:11

Post autor: Elenorsar »

Ciekawy pomysł, który był już poruszany wcześniej, lecz nie doszedł do skutku. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Szkoda też, że nie ma jakiegoś ograniczenia co do wież obronnych, bo niektórzy potrafią tym spieprzyć całą grę stawiając kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt wież.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Elenorsar pisze:Szkoda też, że nie ma jakiegoś ograniczenia co do wież obronnych, bo niektórzy potrafią tym spieprzyć całą grę stawiając kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt wież.
No a ja właśnie - kiedy się kończy peace time - zawsze żałuję, że tak mało wież postawiłem ;).
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

W codziennych grach w lobby nie ma żadnego ograniczenia na cokolwiek, więc nie chcieliśmy odbiegać od normy. Warto pamiętać jeszcze, że wieże nie atakują - to w ataku się wygrywa gry, a nie się broniąc.

Luki - mam wrażenie, że mylisz wersję 8p z 4p. Border Rivers 4P. :)

I oczywiście dziękuję za dobre słowo - zaraz uzupełniam listę, bo mamy już 11 drużyn. :)

Btw. Jak czytałem, to poprzedni turniej nie wypalił, bo organizator nie miał czasu. Nas jest 3 - nawet jeśli jeden - dwaj czasowo będą nie obecni, to ciągle można to spokojnie ogarniać. :p O frekwencję natomiast już się przestaliśmy martwić, prawie połowa limitu stuknęła! :D
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012, 20:36 przez Florek, łącznie zmieniany 1 raz.
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

Jak zapisać jedną osobę? Nie wiedzę informacji o tym, a formularz wymaga podania 2 graczy.
NaruT4o
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 09 lut 2012, 09:27

Post autor: NaruT4o »

Wysyłasz prywatną wiadomość do Florka lub innego organizatora.
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Na początek rozjaśnię - 1 osoba nie może startować w turnieju, jednej osobie próbujemy dopasować kogoś do drużyny. Coś w stylu biura matrymonialnego. ;]

Wielu graczy wysyła nam formularz tylko za siebie, a pozostałe miejsca uzupełnia x czy innym -. :p

Możesz też zawsze napisać PM, czy mail.
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

Nie chciałem robić burdelu w formularzu...
OK, poszło na priva.
ODPOWIEDZ