Remake na Tableta.

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Remake na Tableta.

Post autor: Joker »

Witam, mam nietypowe pytanie. Otóż słyszałem, że wiele gier (nie wiem jak) jakoś , da się przerobić na tableta. I dlatego pytam: Czy da się jakoś zrobić aby ka remake działało na tabletach? :D
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Na pewno się da, pewnie tylko różnice w sprzęcie i systemach operacyjnych są na tyle duże, że trzeba byłoby przepisać na nowo sporą część kodu :)
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Zależy- na androidzie można uruchomić emulator Windowsa (i na iOsie też). To dość proste, a z tego co pamiętam iOs i tak korzysta z opengl (tak jak kamremake). Gdyby Lewin z Kromem zechcieli, to moogliby wypuścic lekko przerobioną wersję, która działałaby bez problemów na tabletach.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

bitch, please....! :coongada::
Używam systemu android na tablecie i w sumie nie mam tam ani jednej gry, ale kilka aplikacji owszem i jedno co mnie denerwuje, to nie zawsze precyzyjnie zdarza mi się trafić w dany przycisk. Ekran dotykowy denerwuje mnie, stąd nawet w telefonie mam oddzielną wysuwaną klawiaturkę qwerty, aby nie bluzgać przy zwykłym pisaniu smsa z klawiatury dotykowej. Tak więc gra na ekranie tableta pewnie wyprowadzałaby mnie z równowagi na równi z pisaniem wiadomości przez tablet w necie.
Obrazek
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Alanbach pisze:bitch, please....!
Nie przesadzasz czasem?
Nikt nikogo nie zmusza do używania ekranów dotykowych...

@Mixxer5: Emulacja zużywa sporo zasobów, obawiam się, że tablet mógłby być za słaby na nie-natywną wersję KaM.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

kuba11100 pisze:
Alanbach pisze:bitch, please....!
Nie przesadzasz czasem?
Nikt nikogo nie zmusza do używania ekranów dotykowych...

@Mixxer5: Emulacja zużywa sporo zasobów, obawiam się, że tablet mógłby być za słaby na nie-natywną wersję KaM.
Zależy od tego jaki tablet... No i na przykład pierwsze Diablo można spokojnie odpalić.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

kuba11100 pisze:
Alanbach pisze:bitch, please....!
Nie przesadzasz czasem?
Nikt nikogo nie zmusza do używania ekranów dotykowych...

@Mixxer5: Emulacja zużywa sporo zasobów, obawiam się, że tablet mógłby być za słaby na nie-natywną wersję KaM.
Pardon monsieur. Wydawało mi się, że lubujecie się w szastaniem internetowych sloganów na lewo i prawo. Mogę zaprzestać - będzie mi to bardzo na rękę. :usmiech:
Obrazek
Khalaan
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2012, 07:55
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Khalaan »

na tablet polecam grę Townsmen. całkiem przyjemna, podobna nieco do KaM i setlersów, pozbawiona niestety aspektu militarnego. Gram odkąd mam tablet i daje sporo zabawy. No i nie narzuca się tak jak większość gier tabletowych z mikropłatnościami
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Jeśli już KAM na tablecie, tylko napędzany przez Ubuntu - pełnoprawny system na kernelu Linuksa, a nie to populistyczne paskudztwo - Zielony Bot. :) Oczywiście, musisz mieć nie słabszy sprzęt niż do gry w Minecrafta. A minecraft lubi zasoby. :)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
ODPOWIEDZ