Prostactwo i wulgarność w KAM Remake

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Prostactwo i wulgarność w KAM Remake

Post autor: Magdalena »

Witam.
Zakładam wątek, żeby pogadać o prostactwie w grach online. Gram sobie od zeszłego roku w KAM raz na jakis czas, czasem sie zdarzy 2-3 razy w tygodniu, a czasem nie gram 2 miesiące. Zauwazylam, ze w grze jest sporo prostaków wyzywających innych np. ze względu na narodowość, ale nie tylko, czesto od tak sobie wyzywają, zwykle potem wychodzą. Mi natomiast od tak sobie ''obrywa sie'' bo jestem dziewczyną - najbardziej kojarzę uzytkownika rakieta2000 (czy jakos tak), który wyzywał mnie od dzi.... itp., zreszta innych rowniez.
Ale watek zalozylam przede wszystkim ze wzgledu na to co mialo miejsce przed chwila. Otoz nie toleruje gdy ktos bez czyjejs zgody zmienia mu pozycję, bo to chamskie - chyba ze ta osoba nie odzywa się. Wlasnie gralam z graczem m.in. [R.K. Lord Michał], który był hostem. Na początku gry miałam nie tą pozycję, którą wybrałam, wiec poczułam sie oszukana - moze brzmi to troche patetycznie, to nie tak ze ja sie tym niewiadomo jak przejmuję - po prostu dla zasady i konsekwencji postanowilam ze za zmiane pozycji bez mojej zgody grac nie bede. I zaczęło się wmawianie mi, że to błąd systemu i ogólnie robienie ze mnie głupiej i wyzywanie oraz wulgarne słownictwo (screeny na końcu). W koncu w rozmowie ze Sterydem ze swojej druzyny przyznał, ze on to zmienił - na pozycję losową, oczywiście wyzywając mnie nadal.
Uważam, że na KAM REKAME powinna istnieć rejestracja po numerze IP by osoby co wychodzą w trakcie gry, odwalają takie numery lub obrażają i wyzywają innych, powinny być na stałe banowane. Mam tez nadzieje, ze nastapi ogolna niechec do gry z takimi uzytkownikami, moze wtedy przestana sie w ten sposob zachowywac, bo nie beda mieli z kim grać.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Lord Michał
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 25 cze 2013, 14:16

Post autor: Lord Michał »

A więc
1:Każdy by się wkurzył przy niej
2:Sam miałem zmienioną pozycje ponieważ nie zauważyłem ale ustawiłem losowe wybieranie lokacji drużyny czy jakoś tak.
3:Jeśli chodzi o ten błąd to wmawiałem jej to bo nie mogła zrozumieć punktu 2 .
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Nawet gdyby tak było, to nie powód, by wyzywać i obrażać.
I nie chodzi o to, że zrobiłeś to przypadkowo, jeśli faktycznie przypadkowo, bo w to nie wierzę, a o to, że próbowałeś ze Sterydem wmówić mi, że to błąd systemu, a nie Twój ruch. Nie zamierzam się tu kłócić, sprawę wyjaśniłam, screeny są wstawione i chyba każdy widzi, kto tu zachował się jak cham.
Awatar użytkownika
Lord Michał
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 25 cze 2013, 14:16

Post autor: Lord Michał »

Wyprowadziłaś mnie z równowagi to trudno było mi się powstrzymać .
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Chyba dobrze że wcześniej Lord wyszedł sam z klanu bo sam bym go teraz wywalił na ryj. Swoją drogą, od rejestracji nie widzieliśmy Cię chyba z pół roku ;) Zapraszamy do częstszego udziału w dyskusjach. Co do Rakiety, jest jednym z lepszych graczy, ale także trochę prostaczy (bez urazy, bo_co :) ). Co do Remake, niestety nie mamy na to wpływu. Może rejestracja kiedyś wejdzie, ale to daleka i wątpliwa przyszłość.

@Lord Michał: po cholerę ustawiasz losowe bez przedyskutowania z resztą ludzi? Też bym się w**rwił.
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Wyprowadziłam Cie z równowagi? To Ty mnie okłamałeś, próbując zrobić ze mnie głupią, byłeś wulgarny i chamski, prędzej to ja tu miałam powód by zostać wyprowadzoną z równowagi. Tłumaczenie godne gimbazy. Ja więcej z ludzmi, ktorzy kłamia, nie potrafia rozmawiac i wyzywają innych, grać więcej nie zamierzam.
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

The Viking pisze: Co do Rakiety, jest jednym z lepszych graczy, ale także trochę prostaczy
Troszkę? Wyzywanie od kurew, dziwek, sług domowych, głupiej baby od mycia garów itd. to ''trochę prostaczy''? I nie tylko mnie wyzywał, innych również. Nawet jak jest dobrym graczem, to jest to dla mnie dno intelektualne i zachowanie poniżej godności, nie zamierzam grać z takimi osobami.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Magdalena pisze:
The Viking pisze: Co do Rakiety, jest jednym z lepszych graczy, ale także trochę prostaczy
Troszkę? Wyzywanie od kurew, dziwek, sług domowych, głupiej baby od mycia garów itd. to ''trochę prostaczy''? I nie tylko mnie wyzywał, innych również. Nawet jak jest dobrym graczem, to jest to dla mnie dno intelektualne i zachowanie poniżej godności, nie zamierzam grać z takimi osobami.
To nie graj :wink:. Ci co z byle powodu obrażają kobiety są prostakami. Na przyszłość nie radzę dyskutować z tego typu osobami :?.
Awatar użytkownika
Lord Michał
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 25 cze 2013, 14:16

Post autor: Lord Michał »

Viking sam o tym nie wiedziałem i mówię jeszcze raz mi też zmieniło lokacje tak samo jak jeszcze dwóm graczom ,lecz każdy jakoś przeżył oprócz jej .
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Hmm, właściwie to nasz forumowy Rakieta ma 1000 zamiast 2000 na końcu. Chyba bezpodstawnie się przyczepiłem ;p Wolo radzi dobrze. A Lord, błąd systemu to nie był. Może i niechcący, ale ty to kliknąłeś. Poza tym, dowody mówią same za siebie że albo traktujesz ludzi jak idiotów, albo sam nim jesteś. Chamstwem także wieje :)
ODPOWIEDZ