Zrzuty z rozgrywek

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Lubię takie lasy. Są okropne. I drażnią przeciwnika. Dlatego tym chętniej je buduję, jeżeli w ogóle. I chociaż oponent kręciłby nosem na taką zaporę, to w gruncie rzeczy każda taktyka ma istotne znaczenie, ponieważ powinna przynieść pożądany skutek, chociażby bezpieczeństwo...
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Jak chodzi o mnie, nie zalewam wieżami bezmyślnie całego podwórka a buduję wymyślną fortecę, i to zwykle już po pt, kiedy mam sporo armii i dobrą gospodarkę. To tutaj to syf totalny i kosztuje oponentna sporo towarów, co jest ujmą armii. Nie ostałoby się gdybyście uderzyli najpierw połową setki żołdactwa i później podeszli z bronią zasięgową. Mięsko chyba dużo nie kosztuje, co nie? :)
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

The Viking pisze:Jak chodzi o mnie, nie zalewam wieżami bezmyślnie całego podwórka a buduję wymyślną fortecę, i to zwykle już po pt, kiedy mam sporo armii i dobrą gospodarkę. To tutaj to syf totalny i kosztuje oponentna sporo towarów, co jest ujmą armii. Nie ostałoby się gdybyście uderzyli najpierw połową setki żołdactwa i później podeszli z bronią zasięgową. Mięsko chyba dużo nie kosztuje, co nie? :)
Fakt grając ze mną ostatnio, miałeś 20 wież w koło zamku, a sumując wszystkie - 28.. no ale przecież to nie tak wiele :smiesne:
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

Edward IV pisze:Seblas, jaka to mapa?
To było ponad rok temu. Chyba sobie nie przypomnę ;)
Awatar użytkownika
popol
Użytkownik Forum
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2006, 18:28
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: popol »

Open World?
Obrazek
Obrazek
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Ale wolo, to były linie fortyfikacyjne, pojedyncze z pustą przestrzenią między nimi. A wszystko wyliczałem tak by jak najmniej ich użyć ;) Naprawdę daleko mi do spamerstwa.
ODPOWIEDZ