The Peasants Rebellion Windows 8

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marekg88
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:41

The Peasants Rebellion Windows 8

Post autor: marekg88 »

Witam potrzebuję pomocy w instalacji The Peasants Rebellion pod Windows 8. Kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić dlatego prosibym o dokładną instrukcję krok po kroku. Z góry dzięki za pomoc.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Jakiś konkretny problem się pojawił?
Z tego co wiem sprawa wygląda analogicznie jak w przypadku Visty i 7 - wersja z GOG jest do nich dostosowana, wersje pudełkowe wymagają przynajmniej patcha SR2 i Vista/7 fixa (obydwa znajdziesz w dziale download na stronie).
Jeśli dalej będziesz miał z czymś problem nie zapomnij go opisać, dołączyć komunikatu o błędach itd.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
msmaciek
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2013, 23:14

Post autor: msmaciek »

Ja dałem rade lecz kiedy zainstalowałem ramke to nie mogłem znaleźć OpenGL w odpowiedniej wersji aby działało to na win8
marekg88
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:41

Post autor: marekg88 »

Sciągnąłem gręz tego linka http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-S ... nts/1857/1
Liedy próbuję otworzyć grę pojawia się komunikat ,, Ta aplikacja nie będzie działać na Twoim komputerze, aby znaleść wersję dla tego komputera skontaktuj się z wydawcą oprogramowania. Próbowłem wkleić jeszcze patche Windows Vista / Windows 7 fix ale nic się nie zmieniło.
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

To pisz do firmy może co poradzą.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

@kurzel131: Proszę, powstrzymaj się od wysyłania bezsensownych postów.

Podałeś link do wersji demo, zapewne instalator lub binarka jest jeszcze 16-bitowa i nic na to nie poradzisz.

Garść innych wersji demo masz na stronie niżej - możesz popróbować, ale nie gwarantuję, że będą działać.
http://knightsandmerchants.net/index.ph ... hive#demos

Pełną, działającą wersję możesz kupić na cdp.pl, GOG albo Steam.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Czemu moja rada jest bezsensowna? pisząc do producenta kam zakładasz ,że masz oryginała ale z drugiej strony oni nie muszą tego wiedzieć, ja ostatnio pisałem do microsoftu w sprawie ich av chociaż dla odmiany się dawno nie uśmiałem. W końcu kto jak nie programiści znają swój produkt lepiej od użytkowników?
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Dobrze, że na tym forum nie tępi się piratów. Sam mam piraty, ale na wielu forach trzeba kłamać, że masz oryginał bo ban na zawsze.

Kurzel, rozwiń temat ... w innym temacie :P
(w nowym "topiku")
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Kurzel:
- firma, która stworzyła KaM nie istnieje już od paru lat
- jest to wersja demo, oparta na starszych kompilacjach - różnice i błędy często widać gołym okiem, a żadnej firmie nie będzie się chciało udzielać wsparcia dla przestarzałej wersji. Pierwsze pełne wydanie KaM miało numer 1.20, pierwsze demo 0.73.
- małe szanse, że po ponad 10 latach programista będzie pamiętał, o co mu tam chodziło w tym kodzie
- kwestia kompatybilności z nowszymi systemami operacyjnymi - gra jest po prostu stara, dopasowanie jej pod Windowsa 8 byłoby dla autorów nieopłacalne (zakładając, że ich firma nadal by istniała i miała się dobrze)

Nie tępię piratów, regulamin nic o tym nie wspomina; sam również sądzę, że w niektórych przypadkach ich działania są usprawiedliwione (chociażby zgubiona/zniszczona płyta itp).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ