PRAWDA O KLANIE R.K

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

PRAWDA O KLANIE R.K

Post autor: Soul Calibur »

Witam, chciałbym wam przedstawić pewna sytuacje ,ktora dzieje sie od paru dni, mianowicie tak zwany klan "R.K ". A wiec gracz o nicku R.K Jakubowiczsh czy jakos tak pisze do mnie (soul calibur) oraz do Gandalf7 ,ze jestesmy j#banymi botami, pizd#mi oraz ,ze nie umiemy grac i duzo innych tego typu słow zagralem ostatnio z Jakubowiczem Crused Ravine pt85min otoż ten gracz po takim czasie zrobil 13 halabandr zostal zabity natychmiastowo po czym napisal " j#bane boty " i wyszedl , nastepnie przez pare dni na całym lobby pisze jaki ja to bot nie jestem , Nastepny gracz to R.K Sir Drepo ,przez 40minut gry pisze cytuje " jak skonczy sie pt to ci rozpi#rdole ryj " wybilo koniec pt otoz ten gracz mial 40 zołbakow 39 lanc i 23 kusznikow wówczas ja mialem 46 miecznikow i 70 lucznikow (pt 85min) zostal pokonany odrazu po czym napisal " ty je#ana pi#do " i wyszedl , oraz trzeci ostatni gracz z ktorym gralem PRZED CHWILA " R.K KamilPL " kozaczył przez 30minut ,ze bedzie mial ponad 100 jednostek ,ze jego mistrzem byl i uczy go R.K Support jak wygram to da mi kontak do niego (kontakt chce po to ,zeby zagrac z nim wkoncu ,bo rzucilem wyzwanie temu klanowi ich 4 na mnie i kumpla...) Kamil mowil ,ze po pt bedzie moj koniec kariery z Kam'em po koncu pt mial 60 lanc i 30 lucznikow (śmieszna armia) został z niej pozbyty w trybie natychmiastow i wyszedl , nastepnie pisal mi na gg ,ze mam przej#bane u klanu R.K zbieraja na mnie najlepsza ekipke i to mnie rośmieszylo zobaczcie screen w ktorym pisze ,ze jego mistrz ... https://imageshack.com/i/f5fyeop , A WIEC podsumowując nie grajcie z klanem R.K bo sa to załośni ludzie , z powazaniem Soul Calibur.
Awatar użytkownika
It.
Użytkownik Forum
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2013, 01:49
Lokalizacja: Poznań (Winogrady)/Pn-Okolice

Post autor: It. »

Grałem parę razy z R.K ale jakoś nie pokazali wielkich umiejętności. Jak Cię nie bawią randomy to zapraszamy na Ts3: Kamts.eu - tam znajdziesz graczy którzy grają na poziomie ( również jeżeli chodzi o kulturę osobistą ) . A randomy to gra dla humoru (gdy chcesz się pośmiać) więc nie radzę się przejmować przekleństwami i graczami :smiesne:
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Dzieki za zaproszenie chetnie zajrze :) !
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

It. Weź rozsyłaj adresy na pw, bo trolle się zlecą na serwer.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Na przykład Vakung. :)
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Ghost
Użytkownik Forum
Posty: 18
Rejestracja: 22 cze 2013, 09:49

Post autor: Ghost »

Soul Calibur - akurat ten zrzut ekranu z gg też o Tobie świadczy. Źle świadczy...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Młodzież jest infantylna.
Świat byłby sprawiedliwy, gdyby jej robił pod górkę w życiu.
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Gohst, w tamtym momencie juz mi poprostu nerwy puscily ;x
Jakubowiczish
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2013, 17:14

hahahahah

Post autor: Jakubowiczish »

nie no smieszne oszczerstwa hahahahahahah. Nie no dobre. :D. Po pierwsze, nigdy, NIGDY nie napisałem o kimś, że jest jebanym botem. Po drugie jesteście kozakami, które cały miesiąc grają na jednej mapie i wyćwiczyli ją do perfekcji, żałosne do prawdy :D. Ależ duma, że pokonaliście kogoś z klanu. Przypomnę, że w klanie nie są sami mistrzowie gry jak wy myslicie, tylko też słabsi gracze więc może łaskawie sie ogarniecie. Nie będę przytaczał tu mocniejszych słów, bo dla takich lamusów jak wy to nie wypada :D Pozdro
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Obie strony wymieniły zdania.
Zainterweniuję w temacie i za bardzo się w awanturę nie mieszając, zamknę go, bo konstruktywne argumenty dawno się już skończyły i zaczyna się rzucanie mięsem. ;)
Kto chce grać z towarzystwem niech gra, kto nie chce - wcale nie musi tego robić.
Zablokowany