[wydzielone] Dyskusje o sensu bicia rekordów w KaM Remake

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Michailoff pisze:(...) Nie jestem już w gimnazjum, czy choćby liceum, żeby po 13 wrócić sobie grzecznie do domku i móc pocinać w gry przez kolejne 8-9h, niczym się nie przejmując, niestety.

Na tym forum zacząłem pisać od 2005, byłem wtedy w 6. klasie podstawówki. Scena KaM była wówczas wymierająca, nawet polska strona świeciła pustkami, jedynie Barbarian i Knight coś tam działali. Poza tym nic, cisza. Żadnych nowych misji, bardzo nieforemny edytor map Qages (pamięta to ktoś jeszcze?) (...)
Chętnie przeniósłbym się w czasie do okresu, w którym beztrosko mogłem grać w gry po szkole, mimo dodatkowych zajęć w szkole muzycznej i na różnych kołach naukowych był to błogi czas bez zmartwień o przyszłość. :usmiech:

Co do forum z 2005 hmm... pamiętam jeszcze kilka osób sprzed 2005 roku, niestety wszyscy pozmienialiście nicki więc już nie dojdę kto jest kim. Odnośnie do "wymierającego" forum, to się nie zgodzę. Prężnie czytałem wtedy posty i udzielałem się na forum niemieckim - tam cały czas coś się działo, więc jak dla mnie to był okres burzliwej gadki o KAM. Tutaj sporadycznie ktoś próbował coś ożywić - warto więc nie zamykać tematu o rekordach, aby forum nie umarło. Mam loginy na innych forach - część z nich wymarła przez to, że pojawił się facebook i wszyscy przenieśli się tam na grupę o tej samej tematyce. Jakież miłe wspomnienia z młodości wróciły jak wymieniłeś Barbariana :smiesne:

P.S. A kto pamięta mój niedoszły projekt tworzony w GF - KAM Superstar czy jakoś tak? Gra platformowa KAM. Większość plików mam jeszcze na starym dysku. To właśnie studia przerwały mi pracę nad tą grą :smutny:
Obrazek
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

yyy chodzisz żołdakiem i toporem rozwalasz przeciwników jak w mario?
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

kurzel131 pisze:yyy chodzisz żołdakiem i toporem rozwalasz przeciwników jak w mario?
Dokładnie tak - temat tutaj:
http://www.knights.sztab.com/forum/view ... sc&start=0
Obrazek
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Nie no potrzebuję alkoholu
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [wydzielone] Dyskusje o sensu bicia rekordów w KaM

Post autor: kaszub »

Kheli pisze:Nawet Michailoff zajął się życiem i zamknął rozdział bicia rekordów.
Jak widać tutaj, to nie do końca prawda :D.
Jedno, drugiego nie wyklucza.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Poczuł zapach świeżej krwi i wrócił na swoje żerowisko. To wasza sprawka! :P
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Ja słyszałem o superstars.
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
ODPOWIEDZ