Drugi Międzynarodowy Turniej Taktyczny

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Drugi Międzynarodowy Turniej Taktyczny

Post autor: Tiank »

Mam zaszczyt ogłosić, że Paweł95 organizuje Drugi Międzynarodowy Turniej Taktyczny :)

Gry ruszają 8 czerwca 2014. Zapisywać można się do 7 czerwca 2014, najlepiej w wątku na międzynarodowym forum lub pisząc prywatną wiadomość do Pawla95, ewentualnie pisząc w tym wątku.

Zasady takie same jak w przypadku pierwszego turnieju taktycznego.

Zasady:
+Rejestrują się dwuosobowe drużyny - jeśli nie masz kolegi do gry, możesz zgłosić się na listę graczy szukających drużyny.
+Nie ma możliwości zagrania meczu 1v1 "bo nie ma mojego kumpla z teamu, to zagramy 1v1". Gramy tylko 2v2.
+Prędkość gier - tylko 1x.
+Gramy w systemie "maksymalnie trzy gry wyłaniają zwycięzcę" : Drużyna, która wygra 2 mecze, przechodzi dalej.
+Maksymalnie 4-7 dni na jedną grę.
+System podwójnej eliminacji: jest tylko faza pucharowa, ale przegrana pierwszego meczu nie oznacza odpadnięcia z turnieju.
+System eliminacji map: drużyny spotykają się w lobby i na przemian wymieniają nazwę mapy, na której NIE CHCĄ zagrać, tak długo, aż zostaną tylko 2 mapy. Uwaga: trzeba zapamiętać, która mapa została wyeliminowana ostatnia - na niej zostanie rozegrany ewentualny trzeci mecz!


Najważniejsza zasada: szanuj swoich przeciwników! I nie bierz wszystkiego zbyt poważnie - to tylko gra :)

Specjalna zasada na finał i walkę o trzecie miejsce:
Eliminacja map aż zostanie ich 5. Wygrywa ten, kto pierwszy zwycięży na 3 mapach. Oznacza to minimum 3 gry, a maksimum 5 gier!
Skąd taka zmiana? Finaliści powinni grać dobrze na większości map, nie tylko na 2-3 wybieranych wcześniej :).

Lista map zostanie ogłoszona niedługo, z racji tego, że ostatnio doszło sporo nowych map taktycznych - jest z czego wybierać :).

Turniej rozpocznie się, gdy ilość zapisanych drużyn wyniesie 16, 20 lub 24. W przypadku 17 lub 19 drużyn, ostatnia lub ostatnie 3 drużyny na liście znajdą się na liście rezerwowej - będą grać, gdy któraś z drużyn nie będzie mogła.

Jak się zapisać:
1) Znajdź dobrego gracza do drużyny
2) Wymyśl dobrą nazwę dla drużyny
3) Napisz na międzynarodowym forum/skontaktuj się z Pawłem95/napisz w tym wątku:
Imię i kraj pochodzenia gracza 1: Gracz 1 [Polska]
Imię i kraj pochodzenia gracza 2: Gracz 2 [Niemcy]
Nazwa drużyny: "Błyskotliwa lub zabawna nazwa"

UWAGA! Nie martw się, jeżeli nie znajdziesz współgracza do 31 maja. Możesz zapisać się bez drużyny, a może uda się kogoś dla Ciebie znaleźć przed rozpoczęciem turnieju.

Dodatkowe zasady:
1) Jeżeli 2 finałowe drużyny z poprzedniego turnieju taktycznego będą brały udział w tym samym składzie, nie ma możliwości, żeby spotkały się w pierwszej rundzie.
2) Streamerzy z tej listy mogą dołączyć do gry i streamować kiedy chcą. Jeżeli gra się już rozpoczęła, to nie ma potrzeby wpuszczać streamera.

Zapisz się i pokaż jak walczysz, planujesz i ile masz szczęścia :D.
Oby ten turniej przyniósł tyle radości i sukcesów, co poprzedni!

EDIT: Zmiana daty rozpoczęcia turnieju!
Dodatkowo Paweł przewiduje niewielką nagrodę dla zwycięzców. Będzie to jakaś gra ze Steam'a, aby symbolicznie uhonorować zwycięzców za ich dobre rozgrywki :).
Ostatnio zmieniony 30 maja 2014, 21:06 przez Tiank, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

"Gramy w systemie "maksymalnie trzy gry wyłaniają zwycięzcę" : Drużyna, która wygra 2 mecze, przechodzi dalej. "

Powodzenia. Do 2016 w tym trybie pewnie uda Wam się skończyć, o ile w ogóle znajdą się gracze...
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Czytanie ze zrozumieniem.
Po pierwsze: Na rozegranie gry mają 4-7 dni, czyli w ciągu tego czasu mają skończyć swoją kolejkę.
Po drugie: To jest turniej taktyczny, czyli te wszystkie 3 pojedynki można spokojnie zakończyć w półtora godziny.
Obrazek
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Przeszedłem przez wiele tuornamentów i każdy się przeciągał. Myślisz, że to tak łatwo rozegrać w 4 osoby ? Nie każdy chodzi do gimnazjum, ludzie mają prace, własne życie a gra to tylko rozrywka...
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Spoko. Jak zrobiłem "1st International Tournament" tez nie mysłałem ze bedą gracze. Ale na koncu były 16 zespoły http://i.imgur.com/f9UQ2X9.jpg (2 drużyny dostało w.o w 1. rundzie = 14 teams) to było ok.


Dzięki Tiank za posta tutaj na polskim forum.


Myślę, że będzie tez nagroda dla pierwszej i drugiej druzyny (Gra na Steam), ale to jeszcze nie na 100% :D


Pawel95
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

UWAGA! Zmiana terminów! Można zapisywać się do 7 czerwca! Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gry rozpoczną się 8 czerwca 2014.
ODPOWIEDZ