Nie do wiary!

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2006, 21:54
Lokalizacja: KRAKÓW

Nie do wiary!

Post autor: Lord Gidoo »

Nie jestem pewny czy temat był gdzieś na forum poruszany (nie znalazłem), ale normalnie muszę się z wami podzielić pewnym filmikiem. Do tej pory szukam szczęki na podłodze :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=z5Pr2LPv1E4

Pamiętam jak za dawnych lat grało się w ten etap niezliczoną ilość godzin. Szacun dla gościa :D Potrafiłby ktoś powtórzyć? :)
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Obrazek

Kiedy on przemycił te kunie ?
Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2006, 21:54
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: Lord Gidoo »

Hmm...
http://www.youtube.com/watch?v=NFQCYpIHLNQ :mrgreen:


Zastanawia mnie tylko (bo przecież to co widać na filmiku to jest tylko powtórka) jak on to wszystko na raz ogarnął...
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Oho, Kaszub ma niezłą konkurencję :D

http://knightsandmerchants.net/forum/vi ... =25&t=1994 - tutaj jest kilka powtórek do pobrania, jeśli ktoś jest zainteresowany - w wersji beta gość nawet zszedł poniżej 11 minut :o

Niesamowite... w kółko można oglądać, za każdym razem z identyczną reakcją :P

Chociaż z drugiej strony to Remake'owe AI wydaje się po prostu głupsze pod kątem wysyłania całej armii na pojedynczego gostka.

@Lord Gidoo: zapewne dziesiątkami zapisów robionych w bardzo krótkich odstępach czasu, a i duży monitor też może sporo pomóc ;)
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Cmwola to sprytna bestia. Widziałem już jak załatwiał przeciwników na mapie "Zombie Apocalyps" i w sumie nie można nie docenić jego umiejętności.
Zastanawia mnie tylko (bo przecież to co widać na filmiku to jest tylko powtórka) jak on to wszystko na raz ogarnął...
Prawdopodobnie cały czas używał opcji zapisu/wczytania gry. Tego też na powtórce nie widać, a taka taktyka potrafi zdziałać cuda.
Obrazek
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

kuba11100 pisze:Oho, Kaszub ma niezłą konkurencję :D
Dam już chyba szansę młodszym. Od dawna nie grałem tak na poważnie w KaM.
Może kiedyś?
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

Prawdopodobnie cały czas używał opcji zapisu/wczytania gry. Tego też na powtórce nie widać, a taka taktyka potrafi zdziałać cuda.
Właśnie raczej tego nie robił, żeby powtórkę na r5503 dało się oglądać (żeby nie wywaliło błędu), to trzeba było grać na jednym podejściu, bez używania sejwów.
Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2006, 21:54
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: Lord Gidoo »

Też tak właśnie przeczuwam, że sporo tych zapisów musiał zrobić. Jeśli jednak TianK ma rację i zapisów nie da się zrobić żeby później powtórka działała no to ja już nie wiem. Cmwola musi być chyba skośnooczkiem :D
Chociaż z drugiej strony to Remake'owe AI wydaje się po prostu głupsze pod kątem wysyłania całej armii na pojedynczego gostka.
Tutaj się zgodzę. W oryginalnym Kamie to by nie przeszło, bo AI wysłałby co najwyżej 2/3 oddziały do pogoni, a nie wszystkich na raz. Do tego dochodzi opcja oddalania widoku i inny balans jednostek. Więc w Remaku wydaje się to prostsze, niemniej jednak powtórzenie jego wyczynu dalej pozostaje piekielnie trudne.
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Nie do wiary!

Post autor: Obserwator »

No no, niektóre rzeczy mimo wszystko nie są zaskoczeniem
Prawda światłością życia
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

Lord Gidoo pisze:Zastanawia mnie tylko (bo przecież to co widać na filmiku to jest tylko powtórka) jak on to wszystko na raz ogarnął...
Moim zdaniem maksymalne pomniejszenie tak bardzo spowolni grę, że można wszystko ogarnąć. Tylko trzeba dużo silnej woli i czasu.
ODPOWIEDZ