prosze o pomoc... gra sie wysypuje...

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Agata_D
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2008, 16:44

prosze o pomoc... gra sie wysypuje...

Post autor: Agata_D »

witajcie!
mam taki problem: gra po kilku minutach wysypuje mi sie - i wyskakuje komunikat o wyslaniu/nie wyslaniu raportu o bledach. niestety mam windowsa xp - czy to przez to gra mi nie chce chodzic??? jesli tak to czy jest jakis patch ktory pozwoli mi dalej grac w ta cudowna gra? :) prosze pomozcie.....
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Może zainstaluj patch SR 2, jest na stronce, wystarzczy poszukać w dziale "download"
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Agata_D
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2008, 16:44

Post autor: Agata_D »

no wlasnie zainstalowalam i dalej sie wysypuje... chyba ze to jakos "specjalnie" trzeba zainstalowac....?
Awatar użytkownika
Agata_D
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2008, 16:44

Post autor: Agata_D »

a moglbys mi przeslac linka do tego patcha SR2, bo ja go cos nie moge znalezc... prosze, bo ja tak srednio jestem komputerowcem :) bede baaardzo wdzieczna
Awatar użytkownika
Agata_D
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2008, 16:44

Post autor: Agata_D »

juz znalazlam! dziekuje bardzo za pomoc - dziala!! :D tylko troszke muza sie przycina teraz - czy to normalne, czy jest tez na to jakis patch?
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

O podcinającej się muzyce i innych problemach technicznych już gawędziliśmy w Gawędach Średniowiecznych, pare działów niżej.
Zablokowany