KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Będzie nowy patch?
(dodano: 2007-10-27, przez Lucbach)

Na jednym z angielskojęzycznych for internetowych, dotyczącym gry "Knights and Merchants" pojawiły się spekulacje dotyczące wydania kolejnej łatki do gry.

Pracujący nad wydaniem nowego patcha Real Hotdog zapowiada zmiany zarówno w trybie single- jak i multiplayer. Najważniejsze z nich to: naprawienie braku synchronizacji podczas rozgrywki multiplayer, umożliwienie odtwarzania własnych plików MP3 podczas rozgrywki, 6 dodatkowych misji dla jednego gracza i tyle samo do trybu multiplayer (w tym trybie ma być też możliwość angażowania komputera do rozgrywki), ikona kopalni żelaza ma zmienić kolor z czerwonego na niebieski.

W planach zmian pojawiła się także możliwość karmienia żołnierzy rybami i naprawienie zapisywania i odczytywania rozgrywki sieciowej.

Dla patcha twórcy proponują nazwę "Service Release 3" (poprzedni, oficjalny patch nazywał się "Service Release 2"), jednak wydanie go pod taką nazwą nie dojdzie prawdopodobnie do skutku. A to wszystko dlatego, że twórcą i właścicielem praw do poprzedniego patcha była inna osoba (The Barbarian).

Nie podano oficjalnie żadnych terminów ukończenia prac nad nową łatką.

Za informacje dziękujemy Durendalowi. Zapraszamy do komentowania newsa na naszym Forum, w tym temacie.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności