KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Dla kogo "Best new mission prize"?
(dodano: 2008-02-14, przez Lucbach)

"Best new mission prize", czyli w tłumaczeniu na polski "nagroda za najlepszą nową misję" jest od dziś do zdobycia w konkursie zorganizowanym przez Lewina, twórcę Edytora Misji do gry "Knights and Merchants". By zachęcić do tworzenia nowych misji przy pomocy edytora, Lewin ogłosił właśnie na swojej stronie, że do 10 kwietnia 2008 r. czeka na propozycje. Zwycięska misja będzie opatrzona na stronie logo "Best new mission prize", a jej autor zdobędzie nieśmiertelną chwałę ;-).

Specjalnie dla polskich graczy tłumaczymy poniżej regulamin konkursu na język polski:

Zasady

1. Misja musi być nowa, co oznacza, że żadna z misji, które są na stronie Lewina nie może być zgłoszona do konkursu. Wszystko po to, by zachęcić graczy do tworzenia kolejnych misji.
2. Misja może być częścią kampanii. Jeśli ta kampania znajduje się już na stronie, misja, którą zgłaszasz nie może znajdować się na stronie do pobrania.
3. Misja musi być całkowicie oryginalna - jeśli korzysta z mapy innej misji (lub jest jej modyfikacją) lub jest częścią innego skryptu, nie może być zgłoszona do konkursu.

Misje będą oceniane pod względem...

1. Jakości mapy, np. czy nie jest zbyt nienaturalna, czy woda płynie tak jak powinna, czy znajdują się mosty, mury itp.
2. Grywalności, tzn. czy gra w tę misję przyniesie radość. Jej atrakcyjność może podnieść na przykład posiadanie sprzymierzeńca.
3. Niesztampowości taktyki, którą trzeba będzie zastosować, by przejść misję. Niespodzianki mile widziane!
4. Trudności. Nie chcemy misji ekstremalnie trudnych, ale i zbyt łatwych. Misje o średniej trudności i trudne będą najlepsze.
5. Jakości historii (opisu do misji, "odprawy"). Jeśli nie posługujesz się dobrze językiem angielskim, napisz dobry opis tak, jak potrafisz najlepiej i poproś mnie o korektę.

Jak przesłać swoją misję?

Po prostu wyślij mi ją przy pomocy formularza i dopisz, że mapa jest zgłoszeniem do konkursu "Best new mission". Jeśli chcesz, możesz również wysłać misję pod adresem e-mailowym Lewina.

Nagrody

Przewiduję pierwszą, drugą i - w przypadku wystarczającej liczby zgłoszeń - trzecią nagrodę. W konkursie nie ma nagród rzeczowych. Po zakończeniu konkursu ogłosimy imię i nazwisko zwycięzcy, a obok jego misji umieścimy napis "Zdobywca nagrody za najlepszą misję". Jeśli masz jakiś inny pomysł, w jaki sposób mógłbym uhonorować zwycięzcę, skontaktuj się ze mną.

Sędziowie

1. Lewin Hodgman
2. Mitchell Hodgman (brat Lewina)
3. The Dark Lord (on na pewno wie, jak powinna wyglądać dobra misja)

Termin nadsyłania misji mija 10 kwietnia 2008 r. o północy. Imię i nazwisko zwycięzcy opublikujemy również na knights.sztab.com.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności