KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Drugi etap konkursu zakończony!
(dodano: 2007-12-03, przez Lucbach)

Mateusz Maciąg z Rudy Śląskiej został Zwycięzcą drugiego etapu naszego konkursu pt. "Kto pierwszy, ten lepszy". Tym samym stał się posiadaczem gry strategicznej "Narodziny Ameryki". Zwycięzcę prosimy o kontakt.

Drugi etap nosił tytuł "Prawy Rycerz". Zagadka składała się z dwóch etapów (zgodnie z regulaminem, p. 6.). Najpierw należało skojarzyć, że zdanie "Prawy Rycerz nie przesunął chyba w lewo" dotyczy frazy "ipops" przed dalszą częścią adresu e-mailowego i że należy każdą z liter tej frazy przesunąć w lewo (bo wcześniej, w domyśle, "Rycerz przesunął je w prawo"). Dzięki temu otrzymywaliśmy adres honor@knights.sztab.com, pod który należało wysłać pustego (lub o dowolnej treści) e-maila. W odpowiedzi (ustawionej automatycznie na skrzynce) natychmiast przychodziły kolejne wskazówki, które podawały adres dalszej części zagadki. Tam należało znaleźć wyraz "droga" (podpowiedź brzmiała "odpowiedz jest za droga") i stojący za nim wyraz "taktyka", który był końcowym rozwiązaniem zagadki.

Większość poprawnych rozwiązań, których nadeszło pięć, pojawiła się na skrzynce tuż przed zakończeniem etapu. Osoby te co prawda zostały uprzedzone przez Mateusza Maciąga, ale cały czas mają szansę na zwycięstwo czteroetapowe. Za wszystkie nadesłane odpowiedzi, jak i za nieudane próby odgadnięcia zagadki dziękujemy!

Zaglądajcie na knights.sztab.com, bo trzeci etap konkursu już jutro! Do wygrania unikalna podkładka pod mysz z grafiką knights.sztab.com.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności