KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Fani Fanom ślą życzenia
(dodano: 2010-01-07, przez Lucbach)

Nowy 2010 rok rozpoczął się 6 dni temu. Z tej okazji Fani "Knights and Merchants", ludzie niezwykle życzliwi i dobrze czujący się w naszej społeczności, składają Wam życzenia. A my się do nich dołączamy!

Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć.
~ zen, wierny weteran K&M


Happy new year :-)
~ The Knight, knightsandmerchants.de webmaster


Wszystkiego najlepszego! Szczęśliwego nowego roku 2010! Oby było w nim dużo towarów w spichrzu, jedzenia w gospodzie, rekrutów w warowni... No i oczywiście jak najwięcej wygranych potyczek w K&M!
~ Don Salvador


Oto, wielmożni rycerze, wielki krok w nowe dziesięciolecie trwania światka Rycerzy i Kupców. Świadomość nieprzerwanego prosperowania strony oraz pojawiania się nieustannie nowych słuchów o wydawanych kolejnych narzędziach do urozmaicenia rozgrywki, utwierdza fanów w pewnym przekonaniu… Przekonaniu, iż gra jest nieśmiertelna tak długo, jak długo cieszy się zainteresowaniem fanów. Nad nowościami niestrudzenie pracują KaMowi rzemieślnicy. Ci zaś swoją mobilizację czerpią ze wsparcia duchowego grup społecznościowych, które wspólnie tworzymy. I właśnie dlatego, Administracja knights.sztab.com, pragnie złożyć wszystkim razem i każdemu z osobna noworoczne życzenia. Niechaj pieśń rycerska sięgnie mieścin, w których mogłaby zachęcić ludzi do wstąpienia w nasze szeregi.
~ Khelben


Pomyślności, szczęścia, zdrowia, kasy, piwa, imprez, spełnienia marzeń, zwycięstw w K&M wszystkim graczom.
~ Mathias

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności