KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

K&M: TPR i nasz screen - w serwisie gog.com
(dodano: 2009-07-26, przez Lucbach)

Działający około rok serwis gog.com (skrótowiec od nazwy "Good Old Games", czyli "Stare Dobre Gry"), specjalizujący się w sprzedaży gier sprzed lat, udostępnił w swoich zbiorach także grę "Knights and Merchants: The Peasants Rebellion". Jak wynika z działalności serwisu, gry są tam dostosowywane tak, by były kompatybilne z nowym sprzętem i w nieco zmienionej formie sprzedawane za pośrednictwem strony www.

Wiadomo już, że K&M dostarczany jest kupującym ze spersonalizowaną instalacją gog.com i ma osobno dołączoną ścieżkę dźwiękową. Nic jednak nie wiadomo o lepszym działaniu gry pod Windows Vista i będącym w fazie betatestów Windows 7.

Co ciekawe, na gog.com znalazł się też akcent serwisu knights.sztab.com - to screen z naszej galerii screenów K&M o tytule "Leśniczy w ambonach :-)". Został on umieszczony obok opisu gry w zagranicznym serwisie, a jego łatwa identyfikacja była możliwa dzięki unikalności obrazu - zrobiliśmy go w charakterystycznej misji użytkownika o nicku Kamyk. Administratorzy serwisu gog.com znaleźli screena prawdopodobnie w rezultatach wyszukiwania grafiki w Google.com.

Czekamy na Wasze trafne komentarze!


Strony, których treść również może Cię zainteresować:

"K&M: TPR" w serwisie gog.com

Kampania TPR w serwisie knights.sztab.com

Topware: "K&M to zamknięty rozdział naszej historii"

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności