KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

KaM 2: artykuł specjalny w serwisie knightsandmerchants.de
(dodano: 2009-03-06, przez Lucbach)

Efekt prawie 10 lat zbierania informacji na temat nigdy nie wydanej kontynuacji gry "Knights and Merchants" - oto, co w formie artykułu specjalnego opublikował dziś The Knight, webmaster niemieckiego serwisu knightsandmerchants.de.

Artykuł został zapowiedziany przez Autora prawie miesiąc temu - wówczas fani mieli okazję obejrzeć intrygujący screen, który The Knight podpisał słowami: "Knights and Merchants 2". Z materiałów opublikowanych w niemieckojęzycznym serwisie wynika, że kontynuacja gry była sprawą jak najbardziej otwartą; co więcej: rozpoczęto nad nią prace! W dziale "Special" niemieckiego serwisu mamy okazję obejrzeć aż 18 obrazów, które zdaniem Autora dotyczą nigdy nie wydanej drugiej części gry. Wśród nich jest wiele wizualizacji 3D, bo właśnie w tej formie graficznej planowano kontynuację "Rycerzy i Kupców".

Oprócz informacji o grze, w artykule znajdziemy również szybki przekrój przez historię Joymanii i opis udziału programistów Adama Sprysa i Petera Ohlmanna w całym projekcie. W zrozumieniu niemieckojęzycznego tekstu z pewnością pomoże Tłumacz Google. Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze na forum.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności