KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

KaM Remake: otwieramy nowy dział, nagradzamy zwycięzców konkursu!
(dodano: 2012-12-09, przez Lucbach)

Z wielką radością otwieramy zupełnie nowy dział na stronie: "KaM Remake". W jego ramach debiutuje "Baza wiedzy", której autorami jesteście Wy - Fani Gry. "Baza wiedzy" to miejsce bezcennych porad na temat gry sieciowej. Dziś przedstawiamy pierwszy poradnik i listę zwycięzców konkursu związanego z otwarciem nowego działu.

"Jak zagrać w KaM Remake przez sieć?" - oto tytuł pierwszego poradnika, który ukazał się właśnie na stronie i jednocześnie zwycięzcy konkursu na najlepszy tekst. Jego Autorem jest The Viking. W nagrodę otrzymuje grę "Atlantis Evolution: The Adventure Collection", publikację tekstu w naszym serwisie oraz specjalny avatar "Ekspert KaM Remake", który będzie zdobił jego profil na forum przez okrągły miesiąc. W poradniku The Vikinga najbardziej doceniliśmy dokładne opisy, poziom dopracowania tekstu oraz zrzuty ekranu obrazujące to, co zawierał tekst.

Jednak nie tylko The Viking ucieszył nas swoim tekstem. Otrzymaliśmy je także od trzech innych Graczy, którzy nie pozostają bez nagród:

  • II miejsce dla kuby11100, który napisał trudny w realizacji tekst o instalacji własnego serwera KaM Remake; gra "Bard's Tale: Opowieści Barda" , publikacja tekstu w serwisie i specjalny avatar na forum przez miesiąc są Twoje!
  • III miejsce dla Khelbena, który ucieszył nas aż trzema tekstami: dwoma o taktykach i jednym o tym, jak działa targ; gra "Diablo", publikacja tekstu w serwisie i specjalny avatar na forum przez miesiąc wędrują do Ciebie!
  • IV miejsce dla Hansa Castorpa, który postanowił napisać krótki, ale treściwy tekst o języku używanym przez graczy sieciowych; książka "Atalaya: Gwiazdomorze" Jagi Rydzewskiej, publikacja tekstu w serwisie i specjalny avatar na forum przez miesiąc wędrują do Ciebie!

Serdecznie Wam gratulujemy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania adresów korespondencyjnych, abyśmy mogli wysłać nagrody. Wasze teksty ukażą się na knights.sztab.com już niebawem. Tymczasem zapraszamy do lektury tekstu zwycięzcy!

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności