KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

KaM Remake w nowej, dynamicznej wersji r5503
(dodano: 2013-08-02, przez Lucbach)

Knights.sztab.com wraca po wakacjach (dokładnie w ich środku) mogąc przy okazji z ogromną ekscytacją zakomunikować o kolejnej, mocno poprawionej (ulepszonej) wersji KaM Remake - r5503. W pakiecie: mapy z dynamicznymi skryptami, przyspieszenie gry, prywatne lobby i czatowanie.

Jak większość graczy zdążyła zapewne zauważyć, od końca czerwca możemy cieszyć się zupełnie nową jakością gry w KaM. Przyczyniły się do tego spore zmiany w grze sieciowej. Największą z nich, taką, która bezpośrednio przekłada się na sposób gry, jest możliwość przyspieszenia pojedynku sieciowego, i to odrębnie dla czasu pokoju i tuż po nim. Zdążyliśmy zauważyć, że najpopularniejszymi ustawieniami są zwiększony do 70-80 minut czas gry, 2-krotne przyspieszenie czasu pokoju i 1,5-krotne przyspieszenie gry, kiedy można już walczyć.

Nie bez echa przeszły też misje, które mogły powstać dzięki dynamicznemu skryptowaniu i przez to mają dodatkowe warunki wygranej lub bonusy. Jedną z takich map jest m.in. "Center Castle Looting" Paker Teamu, który udziela się na naszym forum, a który w swojej mapie postanowił obdarowywać darmowymi skarbami do spichrza każdego jednego gracza zajmującego określoną pozycję w ruinach zamku. A to tylko jeden z przykładów "misji specjalnych".

Graczy ucieszy zapewne fakt, że można rozmawiać osobno z każdym - zarówno w lobby, jak i podczas samej rozgrywki. Zabezpieczyć można także hasłem lobby, a jeśli zajdzie taka potrzeba - nadać mu opis widoczny jeszcze przed wejściem do pokoju.

Wśród zmian i ulepszeń znajdziemy też możliwość blokowania dostaw wybranych towarów do warowni, lepszą organizację oddziału, szybsze odblokowywanie kamieniołomu i drwala (już po wybudowaniu szkoły), a także zdolność AI do szkolenia oddziałów (jednak nadal niedokończona).

Pełną listę zmian możecie, jak zawsze, poznać na stronie projektu KaM Remake.

Zapraszamy do dyskusji na forum!

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności