KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Koniec 4. etapu i całego konkursu!
(dodano: 2007-12-17, przez Lucbach)

Maciej Trafny z Chełmka i Daniel Walaszek z Radomia to ostatni szczęśliwcy naszego konkursu pt. "Kto pierwszy, ten lepszy". Maciej był najszybszy w 4. etapie i w nagrodę otrzyma podkładkę pod mysz z grafiką strony knights.sztab.com, zaś Daniel został Zwycięzcą czteroetapowym, dzięki czemu już niedługo zagra w swoją nową grę strategiczną - "Narodziny Ameryki". Zwycięzców prosimy o kontakt.

Na ostatni, 4. etap (pt. "Index") nadeszły jedynie dwie poprawne odpowiedzi. Zagadka polegała najpierw na uruchomieniu pliku dźwiękowego przez dopisanie zamiast końcówki .html końcówki .mp3 (wskazywała na to podpowiedź "zrób z indexu dźwięk"), a następnie - na podstawie usłyszanego tekstu - uzupełnieniu brakujących w tekście na głównej stronie wyrazów, które kolejno złożyły się na zagadkę: "król, który zbudował Camelot". Odpowiedzią było imię "Artur".

Zwycięzca czteroetapowy został zaś wyłoniony drogą losowania. Nagroda miała powędrować do tej osoby, która z czterech opublikowanych zagadek rozwiąże jak najwięcej i nie zwycięży wcześniej w żadnym etapie. Były trzy osoby, które rozwiązały po 2 zagadki, z których szczęśliwcem okazał się właśnie Daniel Walaszek. Jedyną osobą, która rozwiązała wszystkie cztery zagadki był Tomasz Żurawik z Jaworzna, jednak jego zwycięstwo w 3. etapie konkursu uniemożliwiło przyznanie mu nagrody czteroetapowej (byłoby to niezgodne z regulaminem).

Konkurs knights.sztab.com pt. "Kto pierwszy, ten lepszy" był trzecim w historii strony (po krzyżówce i konkursie "Odkryj tajemnice Rycerzy"). Trwał od 19 listopada do 16 grudnia i objął cztery etapy, w których do rozwiązania były cztery zagadki. W całym konkursie nadeszło 20 poprawnych odpowiedzi. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i obiecujemy, że nie był to ostatni nasz konkurs.

Sponsorem nagród był portal www.sztab.com oraz serwis www.knights.sztab.com.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności