KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Konkurs na najlepszy publicon!
(dodano: 2008-01-08, przez Lucbach)

Rozpoczynamy dziś konkurs na najlepszy publicon dla strony knights.sztab.com. Czym jest publicon? To rodzaj minibannera, który użytkownik umieszcza np. w swoim podpisie na forum. Po jego kliknięciu użytkownik zostaje przeniesiony na stronę, w tym przypadku naszą.

Sposób wykonania publiconu jest dowolny i zależy jedynie od Waszej wyobraźni. Narzucamy jednak dwa warunki: musi to być prostokąt o wymiarach 200x30 (200 pikseli szerokości i 30 pikseli wysokości, i tylko taki wymiar!) oraz na publiconie musi widnieć adres strony w postaci "knights.sztab.com". Poza tym możecie dodawać dowolne teksty i grafikę. Przyjmujemy pliki w formatach .gif, .jpg i .png.

Na Wasze publicony czekamy do niedzieli 20 stycznia pod adresem: publicony@knights.sztab.com. Każdy może przesłać maksymalnie 3 propozycje publiconu (najlepiej w jednej przesyłce). Obowiązkowo proszę podać imię i nazwisko oraz miejscowość, w której mieszkacie. Zwycięzca otrzyma w nagrodę książkę pt. "Elementy graficzne na stronach WWW" Pawła Frankowskiego.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności