KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Konkursy zmierzają do końca
(dodano: 2008-03-28, przez Lucbach)

Ten, który "sponsoruje literka W" i "Best New Mission Prize" - to dwa nadal trwające konkursy, które dotyczą gry "Knights and Merchants". Pierwszy z nich, organizowany przez knights.sztab.com, kończy się za sześć dni (3 kwietnia). Przypomnijmy: należy ułożyć tekst od 20 do maksymalnie 60 wyrazów, w którym każdy wyraz (bez wyjątku!) będzie się zaczynał od litery "W". Dodatkowym warunkiem jest tematyka - ściśle lub choć po części związana z grą "Knights and Merchants". Dziękujemy za już nadesłane prace (należy je zgłaszać pod adresem www@knights.sztab.com) i prosimy o kolejne. Niech dodatkową zachętą będzie wiadomość, że rozważamy poszerzenie puli nagród (do tej pory jest to jeden unikalny notes knights.sztab.com). Oryginalny news o tym konkursie znajduje się tutaj.

Drugi konkurs, nazwany "Best New Mission Prize" ("Nagroda na najlepszą nową misję"), zorganizował Lewin, twórca edytora misji do gry "Knights and Merchants". Na nadsyłanie prac macie jeszcze 13 dni, bowiem zakończenie konkursu organizator przewidział na 10 kwietnia. Szczegóły tego konkursu opisaliśmy 14 lutego.

Zachęcamy każdego Fana K&M, by wziął udział choć w jednym z tych dwóch konkursów - nagrody czekają, podobnie jak organizatorzy na Wasze zgłoszenia ;-).

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności