KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Mamy KaM Remake r2736
(dodano: 2011-12-27, przez Lucbach)

Twórcy KaM Remake opublikowali właśnie kolejną wersję swojego oprogramowania. Zawiera ona kilka istotnych poprawek w stosunku do wersji wydanej ponad dwa tygodnie temu.

Gdy okazało się, że opublikowana 11 grudnia wersja KaM Remake o numerze r2678 zawiera kilka krytycznych błędów, twórcy od razu zapowiedzieli na swoim koncie w portalu Twitter, że niebawem wydadzą poprawioną wersję.

Wśród zmian, które widać w nowej wersji, jest nieco usprawnień dla lobby - choćby możliwość zablokowania slotów, by inni gracze nie mogli się już przyłączać do rozgrywki, czy możliwość kierowania wszystkimi ustawieniami graczy przez hosta. Również listę serwerów można teraz sortować wg danych zawartych w kolumnach, a dla rozgrywki - wybrać nową mapę o nazwie "Stranded" (dla 4 lub 8 graczy).

W samej rozgrywce przydatne okaże się na pewno stawianie dróg metodą przeciągania. Nie znajdziemy też zlikwidowanego już buga "Stonemason has no action" (dotyczący pracy kamieniarza). Ponadto poprawiono minimalizowanie okna gry oraz renderowanie jednostek posilających się w gospodzie. Istotną poprawkę zanotowaliśmy również w szeroko krytykowanej mapie do gry sieciowej o nazwie "Blitzkrieg" - umożliwiono tam przejście wszystkimi mostami, co wcześniej nie było możliwe.

Nową, poprawioną wersję Remake'u można pobrać ze strony kamremake.com.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności