KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Mamy Zwycięzcę 1. etapu konkursu!
(dodano: 2007-11-26, przez Lucbach)

Kultową książkę science-fiction pt. "S.T.A.L.K.E.R. Piknik na skraju drogi", autorstwa braci Strugackich wygrał Khelben z Gdańska. Nagroda powędruje do Zwycięzcy w ciągu najbliższych dwóch tygodni (prosimy o kontakt).

Pierwsza, zwycięska odpowiedź na zagadkę pt. "O kim myśli kamieniarz?" nadeszła 24 listopada o godz. 1:04. W sumie dostaliśmy jeszcze 7 poprawnych odpowiedzi (ich Autorzy, z wyjątkiem Zwycięzcy 1. etapu, mają szansę na zwycięstwo czteroetapowe).

Aby rozwiązać zagadkę, należało poprawnie pokonać drogę od postaci kamieniarza do kamieniołomu. Zebrane po drodze litery składały się na pytanie "autor książki pod tytułem Czarodziejska Góra". Poprawną odpowiedź ("Tomasz Mann") należało - zgodnie z zasadami konkursu - umieścić w pasku adresu zamiast słowa "index".

Przed opublikowaniem kolejnego, drugiego etapu uczulamy wszystkich Konkursowiczów na fakt, że trzeba koniecznie podać - oprócz odpowiedzi - również imię i nazwisko oraz miasto. Bez tych danych nie będziemy uznawali zgłoszenia konkursowego! Ten etap był tylko wyjątkiem (prawie żadne zgłoszenie nie zawierało imienia i nazwiska), którego już nie powtórzymy. O fakcie podania tych informacji przypomni Wam plansza, którą ujrzycie po wpisaniu poprawnej odpowiedzi. Prosimy też o uważną lekturę regulaminu konkursu.

Drugi etap lada chwila na stronie, więc śledźcie knights.sztab.com!

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności