KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Oficjalny turniej w KaM Remake!
(dodano: 2012-05-20, przez Lucbach)

Sprawdź swoje umiejętności w rozgrywkach na najwyższym szczeblu - kamremake.com i knightsandmerchants.net wspólnie organizują oficjalny, otwarty turniej w rozgrywce sieciowej w KaM Remake - "Powah Tournament"!

Do 4 czerwca organizatorzy, wśród których prym wiodą Mulberry, Florek i To, przyjmują zgłoszenia od dwuosobowych zespołów gotowych stanąć do walki z najlepszymi. Dopuszczalne są też zgłoszenia pojedynczych osób, które nie mają jeszcze partnera do rozgrywki - wówczas organizatorzy postarają się połączyć takich graczy w jeden team. Liczba startujących drużyn jest ograniczona do 24, dlatego najlepiej zgłaszać się już teraz.

Organizatorzy stawiają tylko kilka wymagań: należy mieć zainstalowaną grę "KaM Remake" w wersji r3392, zarejestrować się na forum knightsandmerchants.net oraz posiadać łącze internetowe, które zapewni rozgrywkę z pingiem niższym niż 900. Rozgrywki będą się odbywać na mapach: Across the Desert, Border Rivers 4p, Golden Cliffs, Warfare in the Wilderness oraz Wilderness.

Na stronie knightsandmerchants.net możemy przeczytać, że jeśli turniej będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, może przerodzić się w stałą serię pod nazwą "Powah Tour", a zwycięzcy zostaną obdarowani nagrodami.

Regulamin "Powah Tournament 2v2" znajdziecie tutaj.

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności