KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Pokazujemy Centrum Misji K&M
(dodano: 2009-10-25, przez Lucbach)

3 czerwca 2008 r. pokazaliśmy pierwsze fragmenty nowo tworzonego Centrum Misji. Dzisiaj pokazujemy cały projekt!To, co widać na powyższym zrzucie ekranu to wygląd strony po pierwszym wejściu na nią - stąd niezbędne informacje o działaniu serwisu. Każde następne odwiedziny będą już zapamiętane, dzięki czemu nie otrzymamy kolejny raz zbędnych informacji, a dostosowany do własnych upodobań ekran początkowy. Osiągniemy to dzięki rejestracji użytkowników. Będą oni mogli wrzucać, pobierać, oceniać i komentować misje.

Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy wcześniej, serwis będzie miał dwie wersje językowe (polską i angielską) - pozwoli to ściągnąć do naszej społeczności również wielu fanów z zagranicy.

W związku z tworzeniem specyfikacji działania serwisu, prosimy Was o wsparcie merytoryczne, a konkretniej o wiążące decyzje o tym, jaki będzie końcowy kształt Centrum Misji. Wiele Waszych propozycji zostało już wymienionych, dlatego teraz należy je uporządkować i zatwierdzić. Zapraszamy do kontynuowania dyskusji rozpoczętej 14 maja 2008 r. Do dzieła!

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności