KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Ucieczka z zamku - świąteczny konkurs!
(dodano: 2011-12-25, przez Lucbach)

"Ucieczka z zamku" - pod taką nazwą rozpoczynamy świąteczny konkurs knights.sztab.com! Waszym zadaniem jest pokonanie 10 etapów zawierających zagadki do odgadnięcia. Do wygrania 5 sztuk gier komputerowych ufundowanych przez serwis sztab.com.

Zostałeś pojmany przez rycerzy wrogiego księcia, który sieje terror w królestwie. By ucieczka się udała, musisz pokonać przeciwności losu w dziesięciu krokach (etapach). Formuła tegorocznej zabawy opiera się na tej, którą poznaliście już kiedyś na knights.sztab.com - zagadek, których rozwiązania wpisuje się do paska adresu przeglądarki.

Dokładne zasady podajemy na podstronie konkursowej, której przeczytanie przed rozpoczęciem konkursu jest obowiązkowe. Znajdziecie tam też link do obrazkowego samouczka.

Dla spostrzegawczych graczy przygotowaliśmy niespodziankę - ukryty etap z dodatkową nagrodą. Prowadzi do niego tajne hasło ukryte w jednym z 10 poziomów (nie zdradzamy w którym). Po jego odkryciu poznacie wszystkie szczegóły.

Wśród wszystkich, którzy przyślą do nas rozwiązania (linki jak największej ilości etapów ucieczki pod adres konkurs@knights.sztab.com) rozlosujemy 4 gry komputerowe (2x Jade Empire, Disciples 3 i Guild 2) oraz jedną dodatkową za ukryty etap. Konkurs trwa do 5 stycznia 2012. Wyniki opublikujemy 6 stycznia.

Powodzenia!

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności