KaM Remake

Edytor Misji KaM

Kody do KaM

Newsy

Wystartował konkurs knights.sztab.com!
(dodano: 2007-11-19, przez Lucbach)

„Kto pierwszy, ten lepszy” – takiej zasadzie hołduje nasz nowy konkurs. Jeśli będziesz wystarczająco szybki, już w tym tygodniu zgarniesz jedną z pięciu nagród ufundowanych przez sztab.com i knights.sztab.com. A są to: dwie gry strategiczne pt. „Narodziny Ameryki” (w tym w prezencie strategia „Crown of Glory”), kultowa książka science-fiction braci Strugackich pt. „S.T.A.L.K.E.R. Piknik na skraju drogi” oraz dwie podkładki pod mysz z grafiką strony knights.sztab.com.

Co zrobić, żeby wygrać? Przez cztery kolejne tygodnie, począwszy od 19 listopada, będziemy w newsie umieszczać link do nowej zagadki (dzień i godzina zamieszczenia jest dla wszystkich niewiadomą). Na jej rozwiązanie będziemy czekać do końca tygodnia, w którym została ona zamieszczona na stronie. Ten, kto pierwszy przyśle do nas odpowiedź, dostaje nagrodę. Zwycięzców poszczególnych etapów będziemy podawać pod koniec każdego tygodnia. Zwycięzca etapu nie może więcej brać udziału w konkursie. Dodatkową nagrodę rozlosujemy wśród osób, które poprawnie odpowiedziały na zagadki we wszystkich czterech etapach, a nigdy nie były pierwsze (czyli nie zdobyły nagrody).

Szczegółowe, niezwykle ważne informacje dla konkursowiczów (przede wszystkim jak rozwiązywać zagadki) zamieściliśmy w regulaminie. Bardzo prosimy o lekturę.

Link do pierwszej zagadki podamy w tym tygodniu, w wybranym dniu i o wybranej porze, więc śledźcie nas na bieżąco! Życzymy miłej zabawy i powodzenia!

"Knights and Merchants" @ knights.sztab.com, ver. 3.0; Łukasz i Wojciech Bachur, 2001-2019
Kontakt | Polityka Prywatności